Kompleksowa pomoc w zorganizowaniu ostatniej drogi zmarłego
Kompleksowa pomoc w zorganizowaniu ostatniej drogi zmarłego, Anubis. Usługi pogrzebowe Sp. z o.o. Sp.k., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8952190673
REGON: 38055150100000
KRS: 0000737035
Rok założenia:
2018

O firmie

Zakład pogrzebowy Anubis powstał w 2005 roku. Siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu. Zajmujemy się organizacją ceremonii i świadczeniem kompleksowych usług pogrzebowych. Firmą zarządza Danuta Tchórzewska.

Oferta

Śmierć bliskiej osoby to szok dla wszystkich bliskich, a organizacja pogrzebu to spore wyzwanie.. Nasza firma Anubis istnieje na rynku od dwunastu lat. Usługi pogrzebowe świadczymy na najwyższym poziomie.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przygotowywanie zmarłych do ceremonii, wypełnianie dokumentacji pogrzebowych, rozliczanie zasiłku pogrzebowego oraz przewóz zmarłych w kraju i za granicą. Dysponujemy odpowiednio przygotowanymi samochodami, które umożliwiają nam sprawny i bezpieczny przewóz zwłok.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i ogromne doświadczenie. Charakteryzuje ich także wysoka kultura osobista i empatia. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić życzenia rodziny zmarłego, co do organizacji ceremonii.

W sprzedaży posiadamy ogromny wybór akcesoriów pogrzebowych, między innymi krzyży nagrobkowych, tabliczek na krzyże i urny oraz wieńców pogrzebowych. Mamy też trumny, które są wykonane z wysokiej jakości drewna i wyposażone są w odpowiednio reprezentatywne i wytrzymałe okucie. Alternatywą dla trumien są urny. Nasz zakład nie tylko organizuje uroczystości spopielenia, ale i prowadzi sprzedaż urn. Każda z nich wykonana jest z wysokiej jakości materiału i spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa i higieny. W ofercie firmy Anubis we Wrocławiu można znaleźć:
  • urny drewniane
  • urny metalowe
  • urny ceramiczne
  • urny kamienne
  • urny szklane
  • urny kompozytowe
Nasi pracownicy zajmują się przygotowaniem zmarłego do ceremonii oraz pomogą Państwu dobrać odpowiedni ubiór. Posiadamy stroje, dzięki którym możemy zamaskować wszelkie niedoskonałości i zmiany, które zachodzą na ciele zmarłego, będące np. wynikiem przebytej choroby. Do dyspozycji mamy wiele akcesoriów, takich jak chusty czy rękawiczki.

Zmarłemu należy się odpowiedni szacunek, dlatego strój powinien być schludny i gustowny. Należy także uszanować decyzję osoby, która już za życia zdecydowała w jakim stroju chce być pochowana. W ofercie mamy też bieliznę i obuwie.

Do naszych obowiązków należy także załatwianie klepsydr i nekrologów. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą dewocjonaliów, np. modlitewników, różańców i relikwiarzy. Specjalizujemy się też w przeprowadzaniu kremacji i ekshumacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania. Nasza firma pomoże Państwu przejść przez ten trudny okres. Zapewniamy, iż ostatnie pożegnanie Państwa bliskich odbędzie się w stosownej atmosferze, pełnej miłości i zrozumienia.

Artykuły

Kremacja zwłok – co należy o niej wiedzieć?
Kremacja zwłok – co należy o niej wiedzieć?
Decydując się na kremację zwłok jako formę pochówku, warto zasięgnąć o niej najważniejszych informacji, których udzielić może renomowany zakład pogrzebowy.
Kompleksowe usługi pogrzebowe zakładu Anubis
Kompleksowe usługi pogrzebowe zakładu Anubis
W ramach usług pogrzebowych zakład Anubis jest w stanie zająć się wszelkimi formalnościami związanymi z pochówkiem, a także elementami jego organizacji.
Ile kosztuje pogrzeb? Czy wystarczą pieniądze z zasiłku pogrzebowego?
Ile kosztuje pogrzeb? Czy wystarczą pieniądze z zasiłku pogrzebowego?
Zorganizowanie pogrzebu wiąże się zawsze ze sporymi kosztami. Skąd wziąć na to pieniądze? Jak zorganizować pochówek, jak brakuje nam pieniędzy? Oto kilka porad
Jak wybrać doby zakład pogrzebowy? Poradnik
Jak wybrać doby zakład pogrzebowy? Poradnik
Zakład pogrzebowy może odegrać ogromna rolę, podczas pierwszych dni po śmierci kogoś bliskiego. Nie tylko zorganizuje pogrzeb, ale też odciąży nas psychicznie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Anubis. Usługi pogrzebowe Sp. z o.o. Sp.k.

Anubis. Usługi pogrzebowe Sp. z o.o. Sp.k., Wrocław

Opinie (6)

Opinie o firmie Anubis. Usługi pogrzebowe Sp. z o.o. Sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gabriel
Gabriel
5.0
09.05.2019
Ostatnie pożegnanie mojego taty przebiegło bez żadnych komplikacji. Wszystko zostało zrobione z należytym szacunkiem.
Emanuela
Emanuela
5.0
05.03.2019
Zawsze służą dobrym słowem. To bardzo ważne w tym trudnym czasie.
Paulina
Paulina
5.0
23.01.2019
Zakład pogrzebowy z misją pomocy rodzinom zmarłych. Kulturalni, taktowni i wyrozumiali.
Maciej
Maciej
5.0
22.11.2018
Są staranni w przygotowywaniu ceremonii pogrzebowych. Zajęli się formalnościami oraz samą organizacją pogrzebu. Są to ludzie godni zaufania.
Matylda
Matylda
5.0
08.10.2018
Organizacja pogrzebu to było dla mnie ogromne przeżycie, jednak z tą firmą wszystko wydało się prostsze. Pracownicy zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół, taki jak kwiaty czy zamówienie mszy.
Celina
Celina
5.0
24.09.2018
Jestem zadowolona z jakości usług pogrzebowych firmy Anubis. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z moimi prośbami. Polecam.