Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7182005098

O firmie

Przedsiębiorstwo Anty-szkodnik.pl znajduje się w Białymstoku. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2016 roku. Zajmujemy się dezynfekcją, dezynsekcją, deratyzacją oraz ozonowaniem pomieszczeń. Osobą decyzyjną jest Grzegorz Przestrzelski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu zwalczania szkodników. Posiadamy 2-letnie doświadczeniem, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów. W kwestii dezynfekcji i deratyzacji lepiej zaufać specjalistom.

Do naszych obowiązków należy:
  • zwalczanie karaluchów,
  • zwalczanie os,
  • zwalczanie szerszeni,
  • likwidacja pluskiew,
  • ozonowanie,
  • deratyzacja.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Umiejętności i wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty i ukończone kursy zawodowe.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną realizację zleceń. Używamy wysokiej jakości środków chemicznych, które są bezpieczne dla człowieka, ale skutecznie zabijają insekty. Dodatkowo pozbywamy się gryzoni i nieprzyjemnych zapachów, między innymi zapachów stęchlizny i dymu. Zajmujemy się też dezodoryzacją pomieszczeń po zmarłych.

Wszystkie czynności wykonujemy zgodnie ze standardami GHP, GMP, HACCP, AIB, BRC i IFS. Do naszych obowiązków należy też oczyszczanie klimatyzacji oraz pozbywanie się drobnoustrojów z lokali i sieci wodociągowych.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy, że po naszej wizycie insekty do Państwa nie wrócą.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Anty-szkodnik.pl w Białymstoku.

Kontakt

Kontakt Anty-szkodnik.pl Grzegorz Przestrzelski

Anty-szkodnik.pl Grzegorz Przestrzelski, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Anty-szkodnik.pl Grzegorz Przestrzelski