Pomożemy Ci wybrać okulary
Pomożemy Ci wybrać okulary, Antczak Joanna Zakład Optyczny, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8792306829
REGON: 341411816
Branża:

O firmie

Zakład optyczny, prowadzony przez Joannę Antczak, znajduje się w Toruniu. Wykonujemy profesjonalne badania wzroku, a także zajmujemy się sprzedażą okularów i szkieł kontaktowych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, gdyż świadczymy usługi optyczne już od 1975 roku.

Oferta

Wieloletnia praktyka zawodowa w branży optycznej znacząco pomaga nam w świadczeniu wysokiej jakości usług. Przez wiele lat naszej działalności obserwowaliśmy zmieniające się trendy i upodobania Klientów. Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie badań wzroku oraz sprzedaż różnego rodzaju soczewek i akcesoriów do okularów.

Proponujemy Państwu zakup soczewek okularowych: jednoogniskowych, dwuogniskowych, z przeznaczeniem do pracy biurowej oraz soczewek progresywnych. Posiadamy także soczewki fotochromowe, białe, soczewki z powłokami antyrefleksyjnymi oraz te, z przeznaczeniem do pracy przed komputerem i jazdy nocnej. Każdy z produktów, jaki proponujemy naszym Klientom, pochodzi od cenionych producentów z kraju i za granicy.

W zakładzie optycznym Joanny Antczak wszelkie badania wzroku wykonywane są na nowoczesnym i specjalistycznym sprzęcie. Na podstawie uzyskanych wyników możemy podjąć decyzję o wyborze metody leczenia.

Pełen profesjonalizm naszych usług zapewnia wykwalifikowana kadra, której wiedza z zakresu optyki, a także spore doświadczenie, poparte są licznymi uprawnieniami i certyfikatami. Służymy pomocą i fachowym doradztwem. Pomożemy w doborze oprawek, uwzględniając Państwa wiek i rysy twarzy. Zrealizujemy dla Państwa recepty NFZ, a także co istotne, przyjmujemy płatność kartami OPTUS.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się również okulary słoneczne oraz liczne przydatne akcesoria jak np. łańcuszki do okularów, ściereczki i płyny do czyszczenia szkieł.

Dużym zainteresowaniem cieszą się uniwersalne szkła LED Control, które idealnie sprawdzają się w okularach używanych na co dzień, a także w szkole i pracy. Oczy nie przemęczają się, co jest często powodem długotrwałego kontaktu ze światłem niebieskim w urządzeniach z ekranami LED I LCD. Uzupełnieniem naszych prac jest naprawa i regulacja okularów.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie i z należytym szacunkiem. Państwa zadowolenie to bardzo istotny element naszej działalności. Gwarantujemy profesjonalną i zarazem przyjazną obsługę.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Antczak Joanna Zakład Optyczny

Antczak Joanna Zakład Optyczny, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Antczak Joanna Zakład Optyczny

Tagi