Ogromny wybór okularów, soczewek i akcesoriów
Ogromny wybór okularów, soczewek i akcesoriów, Anna Sikora Zakład optyczny optometrysta badanie wzroku, Strzelin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9141247500
REGON: 020601505
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Nazywam się Anna Sikora i posiadam wieloletnie doświadczenie w branży optycznej. Od 2007 roku prowadzę własny zakład. Mieści się on w Strzelinie, położonym na terenie województwa dolnośląskiego. Klienci zakładu mogą liczyć na komputerowe badanie swojego wzroku i pomóc w doborze odpowiednich okularów, bądź soczewek.

Oferta

Oferta skierowana jest dla osób chcących zadbać o prawidłowe funkcjonowanie zmysłu, jakim jest wzrok. Odwiedzając nasz salon optyczny, otrzymują Państwo gwarancję szczegółowego i przeprowadzonego w rzetelny sposób badania wzroku, które wykryje wszelkie wady i znajdzie źródło problemu. Ustalimy także sposób leczenia dobierając dla Państwa odpowiednie okulary progresywne, lub soczewki kontaktowe.

Oprócz tego przekażemy Państwu wiedzę o skutecznych sposobach pielęgnacji zarówno soczewek, jak i okularów. Dajemy możliwość wykonania okularów w tym samym dniu. Ponadto realizujemy recepty refundowane. Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją takich produktów jak:
  • szkła okularowe,
  • oprawki okularowe,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • akcesoria i środki do pielęgnacji soczewek kontaktowych i okularów.
W ofercie posiadamy produkty wyłącznie uznanych producentów. Współpracujemy z takimi producentami oprawek okularowych, jak między innymi Hoya, Zeiss, Essilor oraz Alcon, Cooper Vision i Tous. Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście i terminową realizację usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu optycznego, który znajduje się w Strzelinie.

Artykuły

Jak wygląda badanie wzroku u optometrysty? Wyjaśniamy tajniki diagnostyki wzroku z Zakładem Optycznym Sikora
Jak wygląda badanie wzroku u optometrysty? Wyjaśniamy tajniki diagnostyki wzroku z Zakładem Optycznym Sikora
O wzrok powinniśmy dbać wyjątkowo mocno, dlatego należy odwiedzać miejsca takie jak Optyk Sikora. Kim jest optometrysta i jak wygląda wizyta? Sprawdź w artykule
 Dobór pierwszych okularów dla dziecka – odwiedź Zakład optyczny Anny Sikory
Dobór pierwszych okularów dla dziecka – odwiedź Zakład optyczny Anny Sikory
Pierwsze okulary dla dziecka powinny być odpowiednio dobrane pod kątem szkieł oraz wyglądu i komfortu. Sprawdź, jak przy wyborze może pomóc optyk Anna Sikora.
Kto może wykonać profesjonalne badanie wzroku?
Kto może wykonać profesjonalne badanie wzroku?
Regularne badanie wzroku to podstawa prawidłowego widzenia. Nie wolno go lekceważyć. Gdzie udać się na nie, aby mieć pewność, że przeprowadzono je prawidłowo?
Jak odpowiednio dobrać soczewki kontaktowe?
Jak odpowiednio dobrać soczewki kontaktowe?
Zastanawiasz się nad zamienieniem okularów na soczewki kontaktowe, ale nie wiesz, jak je dobrać? Po pierwsze udaj się do optometrysty. Sprawdź, co jeszcze.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Anna Sikora Zakład optyczny optometrysta badanie wzroku

Anna Sikora Zakład optyczny optometrysta badanie wzroku, Strzelin

Opinie (17)

Opinie o firmie Anna Sikora Zakład optyczny optometrysta badanie wzroku

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Józef
Józef
5.0
30.08.2022
Robiłem w tym zakładzie okulary progresywne jestem bardzo zadowolony z obsługi i pani która bardzo dokładnie skrupulatnie badała i dobierała odpowiednie szkła do mojej wady wzroku.Pondto pani służy doradztwem odnośnie noszenia, konserwacji okularów żeby jak najdłużej nam służyły.Z poważaniem Józef
Paweł
Paweł
5.0
31.05.2022
Szeroki wybór okularów oraz soczewek korekcyjnych. Pracownicy służą tez pomocą, w jaki sposób zakładać i zdejmować soczewki.
Patrycja
Patrycja
5.0
01.03.2022
Przyprowadziłam tutaj swoje dziecko na badanie wzroku. Pracownicy profesjonalnie je wykonali, a także pomogli w doborze okularów. Polecam!
Ewelina
Ewelina
5.0
27.01.2022
Polecam serdecznie ten salon optyczny. W przypadku zakupu okularów badanie wzroku ma się zapewnione za darmo! Naprawdę warto skorzystać.
Karol
Karol
4.0
25.11.2021
Polecam z czystym sumieniem. Przyszedłem tutaj zbadać swój wzrok, a przy okazji też zakupiłem nowe okulary. Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi i wykonanego badania.
Grzegorz
Grzegorz
4.0
01.09.2021
Jestem zadowolony z usług tego salonu optycznego. Wybrali dla mnie bardzo ładne, stylowe okulary. Bardzo dobrze się prezentują i widać różnice.
Kuba
Kuba
5.0
18.07.2021
Super, że optycy pomagają w wyborze okularów. Sam nie miałbym pojęcia, jakie wybrać. Polecam ten salon.
Bartek
Bartek
5.0
06.05.2021
Do swoich okularów można dobrać naprawdę ładne oprawki. Duży wybór i doradztwo na każdym kroku.
Julia
Julia
5.0
05.03.2021
Jakiś czas temu uszkodziłam szkło w moich okularach. Optycy z tego salonu szybko je wymienili.
Aga
Aga
5.0
12.01.2021
Byłam z synem w tym salonie. Przeprowadzili mu badanie wzroku i dobrali odpowiednie okulary dla dzieci. Polecam.
Dominik
Dominik
5.0
09.11.2020
Zawsze obawiałem się korzystania z soczewek. Bałem się ich zakładania i zdejmowania. Ale optycy mnie wszystkiego nauczyli.
Jacek
Jacek
5.0
29.09.2020
Badanie szybkie, a szczegółowe. Wykryli u mnie wadę wzroku. Kupiłem okulary i od razu dużo lepiej widzę.
Julia
Julia
4.0
29.07.2020
Ostatnio skorzystałam z opcji założenia do okularów słonecznych soczewek kontaktowych. Bardzo fajna i przydatna opcja. Polecam.
Adam
Adam
4.0
11.05.2020
Fajnie, że badanie wzroku jest bezpłatne jeśli kupi się okulary. I tak musiałem je kupić, to teraz przynajmniej dokładnie wiem które.
Kamila
Kamila
5.0
18.03.2020
Bardzo duży wybór okularów. Można tu kupić okulary korekcyjne, okulary słoneczne. Są też dostępne soczewki kontaktowe. Bardzo polecam.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
27.01.2020
Nigdy nie przepadałam za noszeniem okularów, dlatego cieszę się, że są tutaj dostępne soczewki kontaktowe. Miło też, że optycy nauczyli mnie, jak je zakładać i zdejmować.
Robert
Robert
5.0
16.11.2019
Cieszę się, że zdecydowałem się pójść do tego salonu optycznego. Pani przeprowadziła mi badanie wzroku. Dzięki temu wiem, że wzrok nieco mi się pogorszył. Wspólnie znaleźliśmy odpowiednie okulary korekcyjne.
Tagi