Zajmujemy się budową domów pod klucz
Zajmujemy się budową domów pod klucz, Andrzej Baranowski Firma Budowlana, Żurawice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7130019645
REGON: 060508660
Rok założenia:
2017

O firmie

Nasza firma budowlana prowadzona jest przez Andrzeja Baranowskiego. Jej siedziba zlokalizowana jest w Żurawicach, w województwie kujawsko-pomorskim. Posiadamy duże doświadczenie w branży budowlanej.

Oferta

Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług ogólnobudowlanych. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz firm. Działamy przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Podejmujemy się budowy nie tylko domów i budynków gospodarczych, ale też garaży czy altan.

Działamy w zakresie remontów, renowacji, przebudów, proponujemy również wykończenia pod klucz. Obsługujemy domy, mieszkania, pomieszczenia biurowe, gastronomiczne, hotelarskie. Przeprowadzamy także roboty w zakresie pomieszczeń gospodarczych, przemysłowych oraz usługowo-handlowych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi:
  • malowanie,
  • tynkowanie,
  • tapetowanie,
  • zabudowy gipsowe,
  • montaż okien,
  • montaż drzwi,
  • montaż oświetlenia,
  • biały montaż.
Zajmiemy się montażem instalacji wodnych i kanalizacyjnych oraz elektrycznych. Wykonujemy posadzki i wylewki, gładzie gipsowe, tynki ozdobne oraz dekoracyjne. Oferujemy też przygotowanie tynków maszynowych oraz tradycyjnych. Specjalizujemy się w glazurnictwie oraz układaniu płytek, zarówno gresu, terakoty jak i glazury.

Oferujemy Państwu montaż paneli podłogowych, ściennych i sufitowych. Wykonujemy sufity podwieszane oraz sufity LED, montujemy ściany działowe z karton-gipsu. Zajmiemy się wyburzeniem ścian oraz adaptacją poddaszy i strychów. Dodatkowo możemy zaproponować swoje usługi w zakresie docieplenia poddaszy oraz strychów.

Zapewniamy pomoc w aranżacji wnętrza. Gwarantujemy terminowe wykonanie wszelkich zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy budowlanej w Żurawicach.

Zakres działalności

Artykuły

Dom pod klucz – co warto wiedzieć?
Dom pod klucz – co warto wiedzieć?
Budowa domu pod klucz zakłada takie działania firmy ogólnobudowlanej, które w szybkich czasie pozwolą jej oddać do użytku w pełni przygotowany obiekt.

Wideo

Kontakt

Kontakt Andrzej Baranowski Firma Budowlana

Andrzej Baranowski Firma Budowlana, Żurawice

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Andrzej Baranowski Firma Budowlana

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Iza
Iza
4.0
02.11.2019
Montaż paneli na ścianie czy podłodze nie stanowi dla nich problemu. Oferują dobrą cenę.
Dominik
Dominik
5.0
15.09.2019
Zajęli się adaptacją naszego poddasza, wygląda super! Efekt jest niesamowity.
Oliwia
Oliwia
5.0
07.07.2019
Super ekipa, polecam, wszystko na czas i w dobrej cenie.
Ewa
Ewa
5.0
07.05.2019
Remontowaliśmy łazienkę, znajoma poleciła nam te firmę - położyli nam kafelki, do tego zajęli się też białym montażem. Polecam, sprawna i szybka robota.
Janek
Janek
5.0
07.03.2019
Słyszałem o nich same pozytywy i rzeczywiście - to świetni fachowcy. Wykonali wszelkie prace terminowo, a do tego nie skasowali dużo.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
27.01.2019
Zdecydowanie polecam ich usługi! Realizowali budowę naszego domu, od początku do końca.
Franek
Franek
5.0
12.11.2018
Najlepsza ekipa remontowa z jaką współpracowałem. Podpowiedzieli mi nawet kilka fajnych rozwiązań, dzięki czemu wnętrze wygląda lepiej niż się spodziewałem.
Judyta
Judyta
5.0
07.09.2018
Polecam ich usługi. Zadbali o wykończenie naszego mieszkania po tym, jak wystawiła nas poprzednia ekipa. To prawdziwi profesjonaliści, szkoda, że nie trafiliśmy na nich od samego początku.
Laura
Laura
5.0
04.07.2018
Sprawdzona ekipa remontowa, raz dwa uporali się z całym wnętrzem. Wszystkie roboty wykonane terminowo, i widać, że bardzo się przyłożyli. Polecam.