Profesjonalna reklama Twojej firmy
Profesjonalna reklama Twojej firmy, Andex-Art Studio Reklamy Michalak Agnieszka, Rajsko

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5492095433
REGON: 120421898
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba agencji reklamowej Andex-Art zlokalizowana jest w Rajsku, w powiecie oświęcimskim, w województwie małopolskim. Od ponad dziewięciu lat świadczymy szereg usług związanych z reklamą wizualną. Właścicielką jest Agnieszka Michalak.

Oferta

W naszym studiu reklamy Andex-Art obsługujemy Klientów w zakresie tworzenia druków wielkoformatowych solwentowych. Podejmujemy się zadań związanych z grafiką reklamową na pojazdach. Przygotowaliśmy ofertę z zakresu ekologicznych toreb reklamowych. Świadczymy także usługi z zakresu wycinania grafiki z folii samoprzylepnych oraz laminowania wydruków folią. Jesteśmy w stanie wykonać druk na wielu materiałach, w tym banerach, tkaninach czy siatkach winylowych.

W zakresie druku wielkoformatowego solwentowego tworzymy:
  • banery i tablice reklamowe,
  • tabliczki logistyczne,
  • fototapety.
Podejmujemy się zadań związanych z drukiem na płótnie oraz przygotowaniem liter przestrzennych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi zapewniamy najlepszą jakość druku cyfrowego. Dla naszych Klientów wykonujemy wizytówki, zaproszenia czy informatory.
Na naszej stronie internetowej podaliśmy szereg informacji na temat maszyn, jakimi pracujemy, a także informacje dotyczące jakości i formatu plików przesyłanych do nas w celu wykonania usługi.

Na bieżąco rozwijamy swoją firmę, dostosowując się do nowoczesnych technologii oraz rynku. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie.


Dokładamy wszelkich starań, aby projekty były wykonane bezbłędnie i w miarę możliwości zostają sprawdzone.
Proszę jednak pamiętać, że ostateczną akceptację zawsze podejmuje Klient, dlatego też wszystkie projekty przesyłamy na e-mail - prosimy o dokładne sprawdzenie treści oraz kompozycji i przesłanie poprawek.
Błędy, które zostaną zauważone po akceptacji nie zostaną uwzględnione w reklamacji.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Andex-Art Studio Reklamy Michalak Agnieszka

Andex-Art Studio Reklamy Michalak Agnieszka, Rajsko

Opinie (0)

Opinie o firmie Andex-Art Studio Reklamy Michalak Agnieszka