Producent trawy gruntowej i trawy z rolki
Producent trawy gruntowej i trawy z rolki, Amtraw, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9512273450

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Amtraw, znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się produkcją trawy rolowanej. Oferujemy zarówno trawę z folii, jak i trawę gruntową. Działamy na rynku od 2014 roku.

Oferta

Zakres działalności firmy Amtraw obejmuje produkcję oraz sprzedaż trawy z rolki. Zapewniamy trawę rekreacyjno-sportową z folii, która doskonale sprawdzi się między innymi w przydomowych ogrodach, ogrodach na dachach, a także na placach zabaw. Trawa rekreacyjno-sportowa ma wiele zalet. Przede wszystkim zachowuje nieuszkodzony system korzeniowy, co sprawia, że bez problemu ukorzeni się w innym miejscu. Dodatkowo taki rodzaj trawnika charakteryzuje się szybką regeneracją. Produkt wykorzystuje się zarówno na terenach nasłonecznionych, jak i w półcieniu.

W ofercie przedsiębiorstwa Amtraw znajdą Państwo również trawę z folii do miejsc zacienionych. Dodatkowo proponujemy trawę gruntową. Taki trawnik stosuje się w dużych ogrodach, parkach oraz na boiskach sportowych. Ponadto oferujemy takie produkty, jak:
  • ziemia ogrodnicza
  • ziemia kwiatowa do kwiatów na balkonach, tarasach lub w ogrodach
  • torf odkwaszony
  • torf kwaśny
  • podłoże pod iglaki używane do uprawy jałowców lub sosen
  • kora sosnowa ogrodnicza do ściółkowania i zakwaszania gleby
Zapewniamy transport zakupionych u nas produktów na terenie całego kraju.

Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i skorzystania z usług firmy Amtraw w Warszawie.

Artykuły

Wysokiej klasy trawa z rolki – jakie ma zastosowanie?
Wysokiej klasy trawa z rolki – jakie ma zastosowanie?
Trawa z rolki oferowana przez firmę Amtraw świetnie sprawdza się jako podłoże na zawody sportowe, dziedzińce hoteli, w restauracji czy przydomowym placu zabaw.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Amtraw

Amtraw, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Amtraw

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Sylwia
Sylwia
5.0
02.03.2019
Potrafią dobrze doradzić. Dzięki nim mój ogród prezentuje się znakomicie.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
18.01.2019
Zajdziecie u nich podłoże po iglaki. Przetestowałem je, sprawdza się rewelacyjnie.
Łucja
Łucja
5.0
18.11.2018
Prace w ogrodzie to moja pasja. Wszystkie niezbędne produkty kupuję zawsze w Amtraw.
Bartosz
Bartosz
5.0
23.09.2018
Znajdziecie u nich ziemię ogrodniczą oraz torf odkwaszony w przystępnych cenach.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
14.08.2018
ZDECYDOWANIE ODRADZAM - PO WYKONANEJ USLUDZE I ZAPŁACIE, KLIENT PRZESTAJE ISTNIEĆ DLA FIRMY AMTRAW. Fatalne podejście do klienta. Całość wykonana przez firmę Amtraw - tj podłoże, ubijanie, siatki na krety, wykładanie trawy, wykonanie nawodnienia itp itd - kompleksowa usługa. Początkowo trawa przysychała i traciła kolor, zgodnie z zaleceniami p. Grzegorza sypaliśmy nawozy itd, następnie pojawił się grzyb - kolejne zalecenie - oprysk topsin, następnie oprysk polyversum. W efekcie trawa ma żółte place i w wielu miejscach nie jest ukorzeniona - odchodzi od podłoża. Wszystko było wykonywane wg zaleceń a my chcieliśmy mieć piękną trawę - efekt jest mizerny, a kontakt jest niemożliwy z racji nie odbierania telefonów przez p Grzegorza. Gdy uda się dodzwonić z innego numeru uzyskujemy informację, że reklamacja nie zostanie uwzględniona i żadna gwarancja nie obowiązuje, gdyż oni mają swoje problemy na plantacji. Nie polecam firmy amtraw - bardzo nieprofesjonalna firma.
Monika
Monika
5.0
29.07.2018
Produkcja trawy z folii to ich specjalność. To firma godna polecenia.
AK
AK
1.0
04.06.2018
Zdecydowanie odradzam - ze względu na jakość wykonania ale przede wszystkim ze względu na poziom serwisu po wykonanej usłudze. Właściciel jest nieuchwytny, nie odbiera telefonu a gdy już uda się go złapać ( wykonując połączenie z telefonu, którego nie zna) - całą winą za niedoróbki obarcza klienta - nie obejrzawszy nawet trawy! Obiecuje, że oddzwoni, przyjedzie - ale nie dotrzymuje słowa. Niestety prawdopodobnie nowe zlecenia - których ma więcej niz jest w stanie obsłużyć - są dla niego ważniejsze niż naprawa trawnika u klienta, który już zapłacił...
Hanna
Hanna
5.0
26.05.2018
Zajmują się produkcją trawy rekreacyjno-sportowej. Widać, że mają spore doświadczenie w branży. Polecam.
Tagi