Przewożenie ładunków o masie od 1.5 do 24 ton
Przewożenie ładunków o masie od 1.5 do 24 ton, Amper Usługi transportowe i Spedycja Adam Perczak, Nowa Sól

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9251079021
REGON: 977898450
Dodatkowe kontakty:

603 037 662

503 716 413

Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Od 1998 roku zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług transportowych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa Amper ulokowana jest w Nowej Soli, na terenie województwa lubuskiego. Dysponujemy również bazą transportową znajdującą się w Lubiszowie. Firmą zarządza Adam Perczak.

Oferta

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na terminowość oraz bezpieczeństwo. Prawidłowo zabezpieczamy towary przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Wszystkie powierzone nam zlecenia realizujemy sprawnie i rzetelnie. Zrobimy wszystko, by spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby Klientów.

Przedsiębiorstwo zostało wyposażone w nowoczesną flotę pojazdową, która obejmuje samochody dostawcze i ciężarowe. Dzięki nim możemy przewozić ciężkie materiały. Auta przystosowane są do przewożenia ładunków o masie od 1.5 tony do aż 24 ton. Wszystkie trasy są precyzyjnie zaplanowane oraz przemyślane. Dokładamy wszelkich starań, by wybrać najodpowiedniejszy kurs.

Zajmujemy się świadczeniem usług transportowych zarówno w kraju, jak i za jego granicami. Jeździmy do Włoch, Hiszpanii i Austrii. Ponadto docieramy do Holandii, Belgii, Francji, Słowacji, Węgrzech bądź Czech. W 2008 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o kompleksowe usługi spedycyjne.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i podjęcia owocnej współpracy z firmą Amper.

Kontakt

Kontakt Amper Usługi transportowe i Spedycja Adam Perczak

Amper Usługi transportowe i Spedycja Adam Perczak, Nowa Sól

Opinie (0)

Opinie o firmie Amper Usługi transportowe i Spedycja Adam Perczak