Sprawdzanie samochodu przed zakupem
Sprawdzanie samochodu przed zakupem, AM-CARS Artur Michniewicz, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5451165734
REGON: 200064904
Rok założenia:
2018

O firmie

AM-CARS to przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność w 2018 roku. Siedziba zakładu mieści się w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego. Firmą zarządza Artur Michniewicz. Oferujemy profesjonalne usługi rzeczoznawcy samochodowego. Zapraszamy!

Oferta

AM-CARS oferuje Państwu szeroki pakiet usług związanych ze sprzedażą samochodów używanych i określeniem ich wartości przed zakupem. Nasz autokomis w Białymstoku oferuje ogromny wybór używanych samochodów, oferujemy również auta zza granicy.

Wszystkie sprowadzane samochody są przez nas rzetelnie sprawdzane, zarówno pod względem legalności, jak i sprawności technicznej. Firma zatrudnia doświadczonych mechaników oraz rzeczoznawcę samochodowego, którzy każdego dnia dbają o to, aby w naszej ofercie znalazły się tylko najbardziej atrakcyjne pojazdy.

Oferujemy:
  • sprzedaż samochodów używanych,
  • sprowadzanie samochodów,
  • sprawdzanie samochodu przed zakupem,
  • tłumaczenie dokumentów.
Co więcej, dla wygody naszych klientów załatwiamy wszelkie formalności akcyzowe. Istnieje również możliwość tłumaczenia dokumentów (język angielski i niemiecki). W zakresie naszych obowiązków jest również autoryzacja kosztów naprawy. Zajmujemy się określaniem wartości rynkowej pojazdu.

Dysponujemy niezbędną wiedzą i certyfikatami, które są gwarancją usług profesjonalnych. Działamy rzetelnie i solidnie. Wielka dbałość o detale czyni nas specjalistów w swoim fachu.

Bogato wyposażone zaplecze sprzętowe pozwala nam na podejmowanie się nawet najtrudniejszych wyzwań. Działamy tylko i wyłącznie na korzyść naszych klientów. To również dzięki temu od samego początku istnienia cieszymy się dużym uznaniem i rosnącym zaufaniem lokalnych klientów.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznani się z ofertą firmy AM-CARS.

Zapraszamy!

Artykuły

Rzeczoznawca samochodowy - co robi?
Rzeczoznawca samochodowy - co robi?
Miałeś stłuczkę i myślisz, że zostałeś źle potraktowany przez swojego ubezpieczyciela? Dowiedz się kiedy możesz skorzystać z usług rzeczoznawcy samochodowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt AM-CARS Artur Michniewicz

AM-CARS Artur Michniewicz, Białystok

Opinie (1)

Opinie o firmie AM-CARS Artur Michniewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
16.09.2019
Komis samochodowy oferuje dobre, uczciwe ceny. Niezwykle pomocni pracownicy. Duży wybór aut używanych. Jak dla mnie super!