Urządzenia do prac budowlanych
Urządzenia do prac budowlanych, Altrad Poland S.A., Białystok

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5420208431
REGON: 050024289
KRS: 0000102610
Rok założenia:
1992

O firmie

Altrad Poland S.A. to firma z Białegostoku. Przedsiębiorstwo może poszczycić się wieloletnią tradycją, sięgającą 1992 roku. Wchodzi w skład francuskiej grupy Altrad, założonej w 1985 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn budowlanych oraz licznych usługach.

Oferta

Prowadzenie prac budowlanych wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn, a te produkuje od lat firma Altrad Poland. Przedsiębiorstwo posiada urządzenia o dużej wydajności, łatwe w obsłudze i ekonomiczne. Są wśród nich przede wszystkim maszyny do betonowania, w tym mieszania materiału, zagęszczania i pompowania gotowej mieszanki. Oferta obejmuje:
  • betoniarki
  • mieszadła elektryczne
  • zagęszczarki do gruntu
  • zagęszczarki do asfaltu
  • zacieraczki
  • listwy wygładzające
  • wibratory do betonu
  • pompy do betonu
  • taczki
Dostępne są też wozidła, piły stołowe i jezdne przecinarki, dzięki którym można szybko przeciąć nawet gruby beton. Ponadto klienci mogą kupić pneumatyczne młoty wyburzeniowe, agregaty hydrauliczne do zasilania urządzeń na planu budowy i dodatkowe akcesoria. Można do nich zaliczyć barierki, podpory, stojaki i kosze zsypowe.

Poza sprzedażą maszyn budowlanych Altrad Poland oferuje liczne usługi. Posiada doskonale wyposażony zakład, w którym projektuje oraz produkuje różne elementy stalowe, prototypy części, przyrządy i maszyny. W trakcie prac m. in. tnie laserowo, gilotyną oraz wypalarką plazmową blachy. Ponadto tnie rury i kształtowniki oraz spawa w osłonie CO2. Pracownicy przedsiębiorstwa zajmują się też toczeniem, frezowaniem i wierceniem metalu oraz śrutowaniem. Oczyszczone powierzchnie mogą zostać pokryte farbą proszkową.

Więcej informacji dotyczących firmy Altrad Poland i poszczególnych maszyn mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej. W sprawie zakupu urządzeń oraz zlecenia usług można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Altrad Poland S.A.

Altrad Poland S.A., Białystok

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Altrad Poland S.A.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
09.05.2019
Wszystko co potrzebne do betonowania. Mają betoniarki, zagęszczarki, zacieraczki i listwy wygładzające. Dzięki firmie Altrad mogłem rozszerzyć usługi swojej firmy.
Tomasz
Tomasz
5.0
27.03.2019
Szybko dostarczyli mi zamówioną betoniarkę. Jestem z niej bardzo zadowolony, bo można w niej jednorazowo przygotować wiele kilogramów zaprawy.