Weterynarz, sklep dla zwierząt oraz psi fryzjer
Weterynarz, sklep dla zwierząt oraz psi fryzjer, Alma Wet. Całodobowa lecznica dla zwierząt, Józefosław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5212766838
REGON: 016375064
Rok założenia:
2000

O firmie

Całodobowa lecznica dla zwierząt Alma Wet znajduje się w Józefosławie, w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2000 roku. Specjalizujemy się w profilaktyce i leczeniu zwierząt. Przychodnią zarządza Ireneusz Niemywski.

Oferta

W naszej lecznicy troskliwie zajmiemy się każdym zwierzęciem. Wykonamy wszystkie niezbędne badania oraz postawimy prawidłową diagnozę. Działamy przez cała dobę mając na uwadze, że zwierzęta chorują o każdej porze, a nagłe przypadki często mają miejsce w środku nocy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pomaga nam w codziennej pracy.

Zajmujemy się wykonywaniem szczepień ochronnych i prześwietleń, odrobaczaniem, czipowaniem oraz wydawaniem paszportów dla zwierząt. Wykonujemy zabiegi w zakresie kastracji, sterylizacji i usypiania.

Specjalizujemy się w leczeniu psów i kotów. Dbamy również o inne zwierzęta wymagające fachowej opieki weterynaryjnej. Pomagamy w leczeniu chorób wewnętrznych i zakaźnych, przeprowadzaniu zabiegów stomatologicznych i okulistycznych oraz wykonywaniu badań diagnostycznych takich, jak USG, RTG cyfrowy czy fluoroskopia. Udzielamy porad dermatologicznych oraz porad z zakresu żywienia i dietetyki.

Oprócz leczenia zwierząt, zajmujemy się też sprzedażą różnych akcesoriów dla nich. Mamy bogaty asortyment dla większych i mniejszych pupili.

Proponujemy wysokiej jakości:
  • karmy suche i mokre,
  • przysmaki,
  • legowiska,
  • smycze,
  • obroże,
  • ubrania dla psów,
  • zabawki,
  • szampony.
Dodatkowo zajmujemy się trymowaniem i modelowaniem psich fryzur. Pracują u nas wysoko wykwalifikowani lekarze weterynarii z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacji. Ponadto doradzimy przy wyborze odpowiednich artykułów i udzielimy fachowych porad.

Do każdego czworonożnego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Całodobowa lecznica dla zwierząt Alma Wet w Józefosławie profesjonalnie zajmie się Państwa pupilami.

Zakres działalności

Artykuły

Jak znaleźć dobry gabinet weterynaryjny?
Jak znaleźć dobry gabinet weterynaryjny?
Znalezienie dobrego gabinetu weterynaryjnego jest niezmierne ważne. Od tego bowiem w dużej mierze zależy zdrowie naszego zwierzęcia oraz jego kondycja.

Wideo

Kontakt

Kontakt Alma Wet. Całodobowa lecznica dla zwierząt

Alma Wet. Całodobowa lecznica dla zwierząt, Józefosław

Opinie (1)

Opinie o firmie Alma Wet. Całodobowa lecznica dla zwierząt

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.06.2014
Dobre ceny i bardzo troskliwa opieka. Potrafią nawet z własnej inicjatywy zadzwonić i zapytać się o stan pieska - bardzo polecam!