Specjaliści pomogą w leczeniu alergii oraz chorób układu oddechowego
Specjaliści pomogą w leczeniu alergii oraz chorób układu oddechowego, Alergo-Med. NZOZ. Poradnia alergologiczna i pulmonologiczna., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7791044841
REGON: 630772574
Rok założenia:
2019

O firmie

Poradnia lekarska Alergo-Med zlokalizowana jest w Poznaniu. Zajmujemy się przeprowadzaniem testów na alergię. Przyjmujemy zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Działalność prowadzimy od 1994 roku. Właścicielem przychodni jest Danuta Mądra-Rogacka.

Oferta

Pacjentom przychodni Alergo-Med oferujemy diagnozowanie i leczenie alergii. Przyjmujemy pacjentów, którzy mają problemy z drogami oddechowymi i zmianami na skórze. Wykrywamy ostrą bądź przewlekłą pokrzywkę, atopowe zapalenie skóry czy nadwrażliwość na promieniowanie UV.

Ponadto oferujemy testy alergologiczne, a dokładniej testy skórne punktowe, śródskórne i płatkowe. Ponadto możecie Państwo się do nas zgłosić w przypadku podejrzenia wystąpienia alergii oczu. Wykonujemy spirometrię, a także oferujemy testy prowokacyjne.

Uzupełnienie oferty poradni Alergo-Med to:
  • odczulanie,
  • immunoterapia swoista,
  • nebulizacja.

Prowadzimy także poradnię pulmonologiczną, w której jesteśmy w stanie wykryć oraz wskazać dalsze leczenie w przypadku chorób płuc. Uzupełnienie naszej oferty stanowi diagnostyka przewlekłego schorzenia układu oddechowego.

Nasze gabinety wyposażone są w sprzęt, który umożliwia nam szybkie i sprawne wykrycie alergii. Zatrudnieni u nas pracownicy dbają o komfort pacjentów i miłą atmosferę podczas przeprowadzania testów na alergię oraz innych badań.

Zapraszamy.

Artykuły

Czy częstość pojawiania się alergii wzrasta?
Czy częstość pojawiania się alergii wzrasta?
Alergie stwierdzane są coraz częściej i nie zawsze jest to wynikiem usprawnionych metod ich detekcji – ilość alergenów w powietrzu wzrasta z roku na rok.

Wideo

Kontakt

Kontakt Alergo-Med. NZOZ. Poradnia alergologiczna i pulmonologiczna.

Alergo-Med. NZOZ. Poradnia alergologiczna i pulmonologiczna., Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie Alergo-Med. NZOZ. Poradnia alergologiczna i pulmonologiczna.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marika
Marika
5.0
12.05.2019
Bezstresowo, szybko i sprawnie. Polecam tę placówkę wszystkim alergikom.