Sporządzanie aktów prawnych
Sporządzanie aktów prawnych, Agnieszka Richter-Witosza, Dominik Sterc Kancelaria notarialna s.c., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971788070
REGON: 022079987
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria notarialna, którą prowadzą notariusze Agnieszka Richter-Witosza i Dominik Sterc znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 2013 roku.

Oferta

Główny profil naszej kancelarii notarialnej obejmuje przede wszystkim umowy dotyczące nieruchomości, w tym sprzedaże, darowizny i umowy działowe. Realizujemy również czynności dotyczące spółek, tj. umowy spółek, protokoły spółek i organów spółek. Natomiast czynności spadkowe obejmują:
  • testamenty,
  • odrzucenia spadku,
  • protokół dziedziczenia,
  • poświadczenie dziedziczenia.
Przygotowaliśmy również ofertę w zakresie przygotowania poświadczeń własnoręczności podpisu czy pozostawiania osoby przy życiu. Sporządzamy wszelkiego rodzaju poświadczenia zgodności odpisu lub kopii za okazaniem oryginału dokumentu.

W naszej kancelarii notarialnej przyjmujemy pieniądze i papiery wartościowe na przechowanie. Dodatkowo obsługujemy klientów w zakresie opieki nad danymi na nośniku cyfrowym oraz dokumentami.

Za wykonane czynności pobieramy opłatę zwaną taksą notarialną. Jej wysokość jest regulowana przez Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 roku w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej, powiększone o należny podatek VAT.

Kontakt

Kontakt Agnieszka Richter-Witosza, Dominik Sterc Kancelaria notarialna s.c.

Agnieszka Richter-Witosza, Dominik Sterc Kancelaria notarialna s.c., Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Agnieszka Richter-Witosza, Dominik Sterc Kancelaria notarialna s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janek
Janek
5.0
30.07.2019
Profesjonalna, kompleksowa obsługa notarialna. Wszystko załatwiłem w krótkim czasie. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione.
Agata W
Agata W
5.0
16.09.2016
Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście, do tego sprawna obsługa i fachowa porada. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc.