Zapewniamy ochronę osobistą
Zapewniamy ochronę osobistą, Agencja Ochrony SS-11 Klobus Szemik S., Pietrzykowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5531784959
REGON: 072534949

O firmie

Agencja Ochrony SS-11 Klobus istnieje na rynku od 1999 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Pietrzykowicach, na terenie powiatu żywieckiego województwa śląskiego. Właścicielem jest Stanisław Szemik. Zajmujemy się kompleksowymi usługami ochroniarskimi.

Oferta

Wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach jest poczucie bezpieczeństwa. Jednak są sytuacje, w których nie jesteście z pewnych powodów do końca bezpieczni. W tym momencie z pomocą nadciąga Agencja Ochrony SS-11 Klobus. Naszym zadanie jest sprawić, by w każdej sytuacji, czy to jest impreza masowa, spacer z dzieckiem, czy też prac do późnych godzin w ogromnym biurowcu, czuli się Państwo bezpieczni i chronieni.

W ramach naszych obowiązków wykonujemy:
  • konwojowanie
  • monitoring
  • interweniowanie patroli
  • zabezpieczenie imprez
Poza tym dbamy o szczególne bezpieczeństwo osób, którym coś lub ktoś zagraża. Sprawujemy w ten sposób dyskretną ochronę osobistą. Z kolei, by ułatwić Państwu wybór odpowiedniej firmy ochroniarskiej zapewniamy, że ze szczególną ostrożnością weryfikujemy każdego kandydata na naszego pracownika.

Dodatkowo świadczymy usługi montażu systemów alarmowych. Dzięki nim domy i inne obiekty są pod stałą ochroną, która w razie potrzeby szybko reaguje na ewentualne niebezpieczeństwo i zgłasza je do nas oraz do Państwa. Ciekawą, lecz także bardzo potrzebną propozycją są usługi detektywistyczne. Wykonywane przez profesjonalnych licencjonowanych detektywów. Zachowują oni pełną dyskrecją w czasie usługi oraz po jej zakończeniu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Agencji Ochrony SS-11 Klobus

Artykuły

Kompleksowe usługi agencji ochrony osób i mienia
Kompleksowe usługi agencji ochrony osób i mienia
Renomowane agencje ochrony osób i mienia są w stanie zapewnić bezpieczeństwo zarówno na terenie posesji, jak i m.in. w trakcie trwania imprezy masowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Ochrony SS-11 Klobus Szemik S.

Agencja Ochrony SS-11 Klobus Szemik S., Pietrzykowice

Opinie (3)

Opinie o firmie Agencja Ochrony SS-11 Klobus Szemik S.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Helena
Helena
5.0
29.07.2019
Super ochrona. Dobrze się sprawujecie.
Irmina
Irmina
5.0
16.05.2019
Czuję się bezpiecznej z tym systemem alarmowym. Jeszcze się nie przydał i mam nadzieję, że to nie będzie konieczne.
Lidia
Lidia
5.0
02.03.2019
Wspaniała ochrona. Odbiegacie o tych stereotypowych facetów, którzy panoszą się na koncercie i myślą, że są najważniejsi. Jak się okazuje można także dyskretnie i uprzejmie.