Zespoły muzyczne na eventy
Zespoły muzyczne na eventy, Agencja Art-Margot Małgorzata Szymanek-Piotrowska, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 22:00
Wt.
10:00 - 22:00
Śr.
10:00 - 22:00
Cz.
10:00 - 22:00
Pt.
10:00 - 22:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1180091251
REGON: 011388234
Rok założenia:
1996

O firmie

Agencja Art-Margot to firma założona w 2000 roku w Warszawie. Specjalizuje się w organizowaniu opraw artystycznych do rozmaitych imprez prywatnych i firmowych. Właścicielką agencji jest Małgorzata Szymanek-Piotrowska.

Oferta

Muzyka towarzyszy ludziom od zarania dziejów i uświetnia ważne wydarzenia prywatne i zawodowe. Firmą, która profesjonalnie zajmuje się organizacją opraw artystycznych jest Art-Margot, skupiająca artystów młodego pokolenia i uznanych wirtuozów. Nawiązanie współpracy z agencją artystyczną to nie tylko możliwość słuchania pięknych wykonań różnych stylów muzycznych, ale także gwarancja zaplecza technicznego koncertu. W ramach kompleksowej oferty firma dostarcza namioty, scenę oraz nagłośnienie i oświetlenie.

Oprawa muzyczna i taneczna może obejmować wesela, śluby, imprezy firmowe, uroczystości organizowane przez instytucje państwowe oraz promocje autorskie i bankiety. Klienci mogą wybierać spośród wykonawców prezentujących różne style muzyczne, np. muzykę klasyczną i nowoczesną. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo pop, walc, tango, czy utwory chopinowskie, ich wykonanie stoi na wysokim poziomie.

Pod opieką agencji artystycznej swoje talenty rozwijają zespoły grające na weselach i balach oraz zespoły jazzowe i klasyczne. Ci artyści to między innymi:
  • pianiści jazzowi
  • duety jazzowe
  • big bandy jazzowe
  • duety harfowe
  • duety gitarowe
  • duety akordeonowe
  • pianiści klasyczni
  • chóry
Wśród podopiecznych firmy nie brakuje także pianistów barowych, chórzystów i tancerzy. Ci ostatni biorą udział w pokazach i spektaklach tanecznych oraz baletowych.

Po więcej informacji związanych z agencją Art-Margot najlepiej udać się na stronę internetową.

Kontakt

Kontakt Agencja Art-Margot Małgorzata Szymanek-Piotrowska

Agencja Art-Margot Małgorzata Szymanek-Piotrowska, Warszawa

Opinie (12)

Opinie o firmie Agencja Art-Margot Małgorzata Szymanek-Piotrowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Robert
Robert
5.0
19.07.2019
Na ślubie zaskoczyliśmy wszystkich występem duetu harfowego. Pięknie uświetniło to podniosłą uroczystość w urzędzie stanu cywilnego. Pomocą przy organizacji służyła nam agencja Art-Margot.
Andrzej
Andrzej
5.0
13.06.2019
Taniec na weselu to podstawa, dlatego szukałem dobrego zespołu. Skontaktowałem się z agencją artystyczną Art-Margot i udało się zakontraktować świetną grupę. Doskonale grali covery i wszyscy dobrze się bawili.
Tomasz
Tomasz
5.0
31.05.2019
Duet gitarowy uświetnił ważną uroczystość rodzinną na którą mnie zaproszono. Pierwszy raz dane mi było słuchać dwóch gitarzystów i muszę stwierdzić, że bardzo mi się podobało.
Patrycja
Patrycja
5.0
21.04.2019
Uwielbiam jazz, dlatego chciałam, by takie było moje wesele. Udało się to z agencją artystyczną Art-Margot. Wszystko precyzyjnie zaplanowali i wynajęli najlepszych muzyków. Imprez przebiegła dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłam.
Jacek
Jacek
5.0
23.03.2019
Polecam DJ-a z agencji Art-Margot. Wszyscy świetnie się bawili przy puszczanych piosenkach. Ponadto umiejętnie prowadził imprezę.
Bartosz
Bartosz
5.0
19.02.2019
Uwielbiałem przesiadywać w restauracjach, gdzie jedzenie umila grający pianista. Kiedy pojawiła się okazja, by założyć własną działalność, to wiedziałem, że muszę mieć u siebie takie muzyka. Pomogła mi firma Art-Margot i teraz prowadzę restaurację z oprawą muzyczną.
Łukasz
Łukasz
5.0
31.01.2019
Z Art-Margot wraz moją przyszłą żoną uczyliśmy się pierwszego tańca. Firma zapewnia także zespół na nasz ślub. Polecam każdemu usługi tej agencji artystycznej, bo znają się na tym, co robią. Mieliśmy sporo zespołów do wyboru, a przedstawiciel agencji pomógł nam podjąć decyzję.
Tomek
Tomek
5.0
29.12.2018
Wcześniej nie miałem okazji słuchać na żywo dźwięków harfy, dlatego koncert zrobił na mnie wielkie wrażenie. Byłem ciekawy, kto zorganizował event i dowiedziałem się, że była to agencja Art-Margot.
Irek
Irek
5.0
27.11.2018
Mój brat brał ślub i zaprosił mnie na wesele. Gościom przygrywał świetny zespół. Jak się dowiedziałem brat zamówił występ w agencji Art-Margot.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
03.10.2018
Zamówiłem w agencji Art-Margot zespół na wesele i jestem bardzo zadowolony. Wszyscy doskonale się bawili przy największych hitach. Jednak muzyka na żywo brzmi lepiej, niż puszczana z płyty.
Łukasz
Łukasz
5.0
23.09.2018
Brałem udział w koncercie organizowanym przez Art-Margot i byłem pod wrażeniem. Odbył się w kościele, przy udziale chóru i orkiestry. Niesamowicie było słuchać pięknego wykonania, w zabytkowej scenerii.
Wiola
Wiola
5.0
26.08.2018
Artyści z Art-Margot uświetnili ważne dla mojej firmy wydarzenie. Wszyscy doskonale się bawili podczas koncertu muzycznego.