Prowadzimy pełną księgowość i rozliczamy podatki
Prowadzimy pełną księgowość i rozliczamy podatki, Aga s.c. Biuro rachunkowe Grażyna, Jarosław Zajączkowscy, Ostrowiec Świętokrzyski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6612204091
REGON: 260002575
Rok założenia:
2005

O firmie

Biuro rachunkowe Aga s.c. znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działalność prowadzimy od 2005 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych.. Firmą zarządzają Grażyna i Jarosław Zajączkowscy.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności biura Aga jest kompleksowa rachunkowość oraz księgowość. Posiadamy 13-letnie doświadczenie w branży. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje rozliczanie podatków PIT, CIT i VAT, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także monitorowanie szkoleń BHP. Dodatkowo zajmujemy się wypełnianiem dokumentów, monitorowaniem badań lekarskich pracowników, a także obsługą kadrowo-płacową.

Specjalizujemy się w tworzeniu raportów zarządczych, przeprowadzaniu analiz oraz sprawozdań finansowych. Ponadto zgłaszamy pracowników do Zespołu Ubezpieczeń Społecznych, naliczamy wynagrodzenia i sporządzamy listy płac. Reprezentujemy też klientów przed organami podatkowymi.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się udzielić wszystkich odpowiedzi.

Zapraszamy do odwiedzenia Biura rachunkowego Aga w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kontakt

Kontakt Aga s.c. Biuro rachunkowe Grażyna, Jarosław Zajączkowscy

Aga s.c. Biuro rachunkowe Grażyna, Jarosław Zajączkowscy, Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie (0)

Opinie o firmie Aga s.c. Biuro rachunkowe Grażyna, Jarosław Zajączkowscy