Profesjonalna pomoc prawna
Profesjonalna pomoc prawna, Adwokat Iwona Galicka-Gryglas Kancelaria Adwokacka, Sulejówek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7122108618
Branża:

O firmie

Kancelaria Adwokacka, której właścicielem jest Iwona Galicka–Gryglas znajduje się w Sulejówku, w powiecie mińskim, w województwie mazowieckim. Oferujemy pomoc prawną oraz kompleksowe usługi prawne. Działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku, jednak posiadamy bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Oferta

Mogę Państwu zaproponować profesjonalne usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa rzeczowego, spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, jak również prawa karnego oraz prawa i postępowania administracyjnego. Oferuję przygotowanie pism procesowych, sporządzanie wniosków i pozwów, a także zażaleń oraz odwołań. Prowadzę sprawy o odszkodowania za wypadek komunikacyjny, błąd medyczny czy doznaną krzywdę. W ramach prawa rodzinnego i opiekuńczego pomagam w sprawach dotyczących kontaktów z dziećmi, alimentów, rozwodu czy separacji.

Z zakresu prawa karnego bronię oskarżonych w sprawach o wykroczenia czy karno-skarbowych. Podejmę się reprezentacji Klientów na każdym etapie postępowania; podejrzanych, oskarżonych, skazanych. Ponadto proponuję pomoc w sprawach związanych z dziedziczeniem ustawowym czy testamentowym, nabyciem prawa do spadku czy też wydziedziczeniem. Zajmuję się także prawem budowlanym.

Sporządzam również pisma administracyjne, takie jak wnioski, odwołania, skargi administracyjne. W sprawach cywilnych pomagam w przeprowadzeniu podziału majątku, zniesienia współwłasności, także w sprawach dotyczących zasiedzenia, uwłaszczenia, rozgraniczenia.

Mogę zaproponować usługi osobiście w siedzibie firmy Klienta bądź poprzez pocztę elektroniczną. Oferta mojej kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zawsze staram się znaleźć taki sposób rozwiązania, aby był on korzystny dla Klienta. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie.

Gwarantuję rzetelność, terminowość oraz poufność.

Zapraszam.

Artykuły

W jaki sposób można odwołać się od wyroku? Tajniki apelacji
W jaki sposób można odwołać się od wyroku? Tajniki apelacji
Od każdego wyroku karnego sądu pierwszej instancji możemy się odwołać przez wniesienie bezpłatnej apelacji. Jest to powszechna zasada obowiązująca w Polsce.

Wideo

Kontakt

Kontakt Adwokat Iwona Galicka-Gryglas Kancelaria Adwokacka

Adwokat Iwona Galicka-Gryglas Kancelaria Adwokacka, Sulejówek

Opinie (0)

Opinie o firmie Adwokat Iwona Galicka-Gryglas Kancelaria Adwokacka