Kompleksowa administracja wspólnotami mieszkaniowymi
Kompleksowa administracja wspólnotami mieszkaniowymi, Administrator. Biuro obsługi nieruchomości. Wspólnoty mieszkaniowe, Jelenia Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6111721036
REGON: 020464563
Rok założenia:
2007
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro obsługi nieruchomości Administrator działalność prowadzi w Jeleniej Górze. Doświadczenie w obsłudze wspólnot mieszkaniowych zdobywamy nieprzerwanie od 2007 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zajrzenia na stronę internetową.

Oferta

Działalność administracyjną prowadzimy już od ponad dziesięciu lat. Ten czas pozwolił nam zdobyć doświadczenie, a także spore grono zadowolonych z poziomu naszych usług Klientów. Administrujemy w sposób kompleksowy i rzetelny, mając na uwadze wszelkie istotne aspekty z tym związane.

W zakres naszych najważniejszych działań administracyjnych wchodzi:
  • opracowanie planu gospodarczego na cały rok,
  • rejestrowanie wspólnoty (w oparciu o uzyskane pełnomocnictwa),
  • zawieranie umów o dostawę mediów do nieruchomości,
  • organizacja i prowadzenie zebrań wspólnoty,
  • opracowywanie uchwał i aktów prawnych oraz regulaminów i statutów,
  • prowadzenie obsługi finansowo - księgowej i ewidencji poszczególnych lokali,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz książki obiektu budowlanego,
  • regulowanie opłat publicznoprawnych przynależnych do obsługi części wspólnych,
  • przechowywanie i archiwizowanie dokumentów wspólnoty,
  • rozliczenia roczne nieruchomości i właścicieli lokali.
Nasze umowy o dostawę mediów dotyczą zarówno energii elektrycznej, jak i cieplnej, dostaw wody oraz innych. Występujemy w imieniu właścicieli lokali przed organami administracji państwowej oraz samorządowej, a także osobami fizycznymi i prawnymi w różnego rodzaju sprawach dotyczących nieruchomości. Dbałość o powierzone nam obiekty jest dla nas sprawą priorytetową dlatego regularnie zlecamy przeglądy i kontrole elementów budynku w zgodzie z określonymi przepisami prawa budowlanego. Dotyczy to również wszelkich czynności związanych z usuwaniem awarii, które na bieżąco zgłaszamy.

Skrupulatnie kontrolujemy pracę osób i firm, które obsługują zarządzane przez nas nieruchomości pod względem porządku i czystości, ale także wszelkich prac remontowych, modernizacyjnych i konserwacyjnych. Poddajemy również kontroli prawidłowy odczyt urządzeń pomiarowych. Ubezpieczamy części wspólne nieruchomości i zajmujemy się windykacją.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą o dużej wiedzy i umiejętnościach związanych z administracją. Posiadamy liczne certyfikaty i niezbędne uprawnienia. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą oraz informujemy mieszkańców o wszelkich zmianach w wysokości opłat i nie tylko, bowiem zależy nam na właściwej komunikacji. Rzetelność i zaangażowanie to nasze atuty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy z biurem obsługi nieruchomości Administrator.

Kontakt

Kontakt Administrator. Biuro obsługi nieruchomości. Wspólnoty mieszkaniowe

Administrator. Biuro obsługi nieruchomości. Wspólnoty mieszkaniowe, Jelenia Góra

Opinie (19)

Opinie o firmie Administrator. Biuro obsługi nieruchomości. Wspólnoty mieszkaniowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Błażej
Błażej
5.0
05.05.2019
Przede wszystkim widać, że nie zostawiają spraw swojemu losowi. To zarządca z prawdziwego zdarzenia, bardzo solidny i uczciwy. Warto skorzystać.
Nadia
Nadia
5.0
19.03.2019
Pracownicy dobrze wykonują swoje obowiązki, a samo biuro zawsze jest do dyspozycji. Polecam!
Roman
Roman
5.0
18.01.2019
Jak coś robią to na bieżąco o tym informują. Nie ma żadnych nieporozumień, dbają o mieszkańców.
Edytka
Edytka
5.0
07.11.2018
Przede wszystkim troszczą się o zapewnienie właściwej obsługi mieszkańcom. Są skrupulatni i niczego nie zaniedbują. Polecam serdecznie.
Julian
Julian
5.0
19.09.2018
Można na nich liczyć! Dobry kontakt z biurem, w razie jakichś awarii szybko się wszystkim zajmują. Obsługa na duży plus.
Wiktor
Wiktor
5.0
24.07.2018
Biuro bardzo rzetelne, wszystkie rozliczenia przeprowadzone, jak należy. Zawsze terminowo spełniają swoje obowiązki, zdecydowanie polecam.
Emilia
Emilia
5.0
18.03.2018
Wszelkie usterki są od razu zgłaszane do odpowiednich firm. Administracja na odpowiednim poziomie. Jestem bardzo zadowolona z działalności firmy Administrator.
Jola
Jola
5.0
24.02.2018
Biuro odpowiedzialne jest za rozliczanie mediów. Jeden obowiązek mniej dla mieszkańców. Polecam.
Arek
Arek
5.0
21.01.2018
Zarządzanie nieruchomościami na piątkę z plusem! Super obsługa, pracownicy pomocni i bezproblemowy kontakt z właścicielem. Polecam.
Czarek
Czarek
5.0
16.12.2017
Ogromne zaangażowanie pracowników, co widać już po pierwszym spotkaniu. Wszystkie formalności prawno-finansowe załatwiane na bieżąco. Polecam.
Monika
Monika
5.0
01.11.2017
Polecam każdemu takiego zarządcę nieruchomości. Właściciel i pracownicy mają pojęcie o swoich obowiązkach. Super!
Malwina
Malwina
5.0
20.10.2017
Skorzystałam z pomocy Biura obsługi nieruchomości i wynajęłam mieszkanie. Najemca znalazł się bardzo szybko, a wszystkie formalności zostały załatwione od ręki.
Łukasz
Łukasz
5.0
03.09.2017
Świetna firma, która zna się na swojej pracy i wie, jak się zarządza nieruchomościami. Polecam.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
31.08.2017
Biuro rozlicza zaliczki rocznych i okresowe bardzo rzetelnie. Jako członek wspólnoty mieszkaniowej jestem bardzo zadowolony z działań tej firmy.
Wioletta
Wioletta
5.0
02.07.2017
Biuro Administrator pomogło mi sprzedać moje mieszkanie. Wszystko przebiegło sprawnie i bez większych problemów. Polecam.
Kamila
Kamila
5.0
11.06.2017
Przeglądy techniczne w budynku przeprowadzane są bardzo systematycznie. Widać, że firma dba o dobro mieszkańców. Polecam.
Robert
Robert
5.0
31.05.2017
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Obowiązki wykonywane należycie i na czas. Polecam.
Przemek
Przemek
5.0
28.04.2017
Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy Biuro obsługi nieruchomości Administrator. Wszystkie założenia są spełniane, świetny kontakt z właścicielem. Pracownicy znają się na swojej pracy i wiedzą, jak zarządzać nieruchomościami. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.10.2015
Młody prężnie działający zespół mają dobre efekty. Moje mieszkanie w Cieplicach zeszło że strony www.prestigenieruchomosci.com w ciągu kilku dni. W innych biurach nawet nie wiedzą że ich konkurencja je sprzedała.