fachowa pomoc prawna
fachowa pomoc prawna, A§Z. Kancelaria adwokacka, adwokat Artur Zbroniec, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121575885
REGON: 20278910
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Od 2010 roku działamy na rynku oferując profesjonalne doradztwo prawne. Nasza kancelaria adwokacka A§Z znajduje się we Wrocławiu. Jej właścicielem jest doświadczony oraz wysoko wykwalifikowany adwokat Artur Zbroniec. Aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców prowadzimy również filie kancelarii, która znajduje się w Oławie.

Oferta

Zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz podmioty instytucjonalne serdecznie zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą kancelarią prawną. Zapewniamy fachowe doradztwo, indywidualne podejście oraz dyskrecję, zaangażowanie i merytoryczne rozpoznanie sprawy. Bierzemy udział w mediacjach i negocjacjach, a ponadto reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji w sprawach cywilnych i karnych, a także gospodarczych. Obszar naszego zainteresowania obejmuje również prawo:
  • pracy i ubezpieczeń społecznych
  • autorskie
  • własności przemysłowej
  • konkurencji
  • zamówień publicznych
  • handlowe
Bardzo ważnym aspektem działalności naszej kancelarii jest windykacja zaległych należności oraz dochodzenia odszkodowań za wszelkie błędy medyczne. Podejmujemy się również prowadzenia spraw dotyczących ochrony danych osobowych oraz dóbr osobistych. Przygotowujemy również umowy oraz opinie i ekspertyzy prawne, a także pozwy i inne pisma procesowe.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej naszej kancelarii. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Kontakt

Kontakt A§Z. Kancelaria adwokacka, adwokat Artur Zbroniec

A§Z. Kancelaria adwokacka, adwokat Artur Zbroniec, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie A§Z. Kancelaria adwokacka, adwokat Artur Zbroniec