Produkcja reklam trójwymiarowych
Produkcja reklam trójwymiarowych, 3DPrint, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5212824694
REGON: 016065620
Branża:

O firmie

Drukarnia 3D Print, zlokalizowana jest w Warszawie. Świadczymy usługi związane z drukiem niekonwencjonalnej formy reklamy, czyli drukiem soczewkowym. Początki naszej działalności sięgają 1999 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w druku soczewkowym. Jest to innowacyjna technologia, dzięki której jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne reklamy, które przyciągną uwagę szerokiego grona odbiorców. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń w zakresie promocji produktów bądź usług renomowanych marek. Wszystkie realizacje mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

W drukarni 3D Print, jesteśmy w stanie uzyskać zarówno efekt głębi, jak i różnego rodzaju odmiany druku z animacją, czyli zmieniającymi się obrazami. Do najprostszej formy animacji druku soczewkowego zalicza się efekt flip, polegający na tym, że dwa obrazy zmieniają się naprzemiennie, na przykład kot-pies. Oprócz tego proponujemy efekt morphing w druku lentikularnym, służący między innymi do przeobrażania, w tym człowieka w jakieś zwierzę. Dodatkowo wykonujemy zoom. Może to być przybliżenie bardzo małego zdjęcia przedmiotu do jego naturalnego formatu.

W ofercie 3D Print, znajdą Państwo usługi w zakresie druku lentikularnego materiałów reklamowych, zwanego również drukiem trójwymiarowym, drukiem na folii soczewkowej, czy drukiem z animacją. Zajmujemy się przygotowaniem małych formatów, w tym wizytówek, kalendarzy, naklejek lub kartek pocztowych w formie 3D. Ponadto podejmujemy się wykonania druku 3D dużego formatu, na przykład podświetlanych kasetonów LED, a także animowanych plakatów. Druk lentikularny nadaje się do wykonywania takich produktów jak:
  • banery,
  • bilbordy,
  • witryny sklepowe,
  • systemy reklamy zewnętrznej.
Do naszych obowiązków należy obróbka wykończeniowa druku 3D. W ramach tego zapewniamy pełną postprodukcję. Świadczymy takie usługi, jak laminowanie tektury oraz tworzyw sztucznych. Polecamy laminowanie z korka, mikrogum bądź folii ochronnych. Uzupełnienie oferty drukarni 3DPrint, stanowi sztancowanie, wiązanie, składanie i klejenie.

Nowoczesnym sposobom reklamy 3D są systemy wystawiennicze, które doskonale sprawdzą się do promowania produktów podczas targów, wystaw, szkoleń oraz kampanii promocyjnych. Oferujemy mobilne i modułowe systemy wystawiennicze 3D wraz z wyposażeniem ekspozycyjnym. Osobom, które prowadzą własne przedsiębiorstwo, proponujemy:
  • ścianki wystawiennicze,
  • roll-upy,
  • lady recepcyjne z reklamą 3D.
Systemy wystawiennicze nie sprawiają problemów w montażu.

Ponadto druk soczewkowy używany jest jako materiał dekoratorski. Można go wyginać i podświetlać, dlatego często wykorzystywany jest do produkcji kinkietów oraz abażurów. Idealnie nadaje się również do wypełnienia przestrzeni na ścianach. Dodatkowo technologia 3D wykorzystywana jest do reklam na przystankach, w środkach komunikacji miejskiej, przejściach podziemnych, czy galeriach handlowych. Ogromną zaletą druku soczewkowego jest jego wytrzymałość.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy z drukarnią 3D Print w Warszawie.

Artykuły

Spektakularny druk soczewkowy w reklamie – jakie daje możliwości?
Spektakularny druk soczewkowy w reklamie – jakie daje możliwości?
Wykonanie materiałów reklamowych za pomocą druku soczewkowego to metoda dająca wiele możliwości. Za jej pomocą tworzy się np. interesujące reklamy z głębią 3D.

Wideo

Kontakt

Kontakt 3DPrint

3DPrint, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie 3DPrint

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
5.0
31.05.2019
Zamawialiśmy u nich wizytówki 3D, świetna sprawa, są bardzo oryginalne i zdecydowanie przyciągają uwagę klientów. Polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
14.03.2019
Polecam, rewelacyjne wydruki reklamowe, już od lat korzystamy w firmie z ich usług, zdecydowanie są liderami na rynku. Pełen profesjonalizm.