Materiał Partnera

Zbilansuj dietę swojego pupila – kupuj jedzenie w odpowiednich sklepach!

Zbilansuj dietę swojego pupila – kupuj jedzenie w odpowiednich sklepach!

Właściciele psów i kotów wielokrotnie zapominają, że zwierzęta tak jak ludzie potrzebują dla prawidłowego rozwoju zbilansowanej diety. Alarmują o tym weterynarze, którzy rekomendują kupowanie dedykowanych produktów spożywczych dla zwierząt – mowa tutaj nie tylko o szerokiej gammie oferowanych na rynku suchych karm. W Polsce działa bowiem coraz więcej specjalistycznych sklepów, gwarantujących ekologiczne przysmaki dla naszych czworonogów!

Zbilansowana dieta!

Podobnie jak ludzie organizm każdego zwierzęcia wymaga przyswajania odpowiedniej dawki minerałów, różnych związków i witamin. Ważne jest zatem, aby określić sposoby żywienia naszego czworonożnego przyjaciela – psa lub kota – wraz z weterynarzem lub specjalistami ze sklepów zajmujących się dystrybucją gotowych pokarmów dla domowych zwierzaków. Tę zasadę szczególnie do serca powinni wziąć osoby, które karmią swoich pupilów tylko i wyłącznie suchymi karmami lub różnymi ubytkami potraw dedykowanych dla człowieka. Warto bowiem pamiętać, że może to niekorzystnie wpływać na układ trawiennych psa lub kota, na jego system immunologiczny, a nawet na narząd wzoru, czy słuchu. Badania wykazały również, że nieodpowiednie karmienie skraca życie zwierzęcia lub powoduje, że staje się ono rozdrażnione.

Gdzie kupować jedzenie dla zwierzaków?

Na pytanie „Gdzie kupować jedzenie dla zwierzaków?”, odpowiedź jest bardzo prosta – wybór pada na wyspecjalizowane sklepy z ekologiczną i zdrową żywnością dedykowaną dla czworonogów. Takich miejsc jest w Polsce coraz więcej, a najlepsze z nich oferują swoim klientom również sprzedaż internetową. Przykładem jest firma eprzysmaki.pl, która zapewnia produkty rekomendowane przez weterynarzy i dietetyków zwierząt. Sklep ten oferuje między innymi gryzaki, przysmaki oraz kęski dla kotów i psów marki Maced – nie zapomnij rozejrzeć się za artykułami mającymi zapewnić ochronę jamy ustnej Twojego milusińskiego!

Jakie produkty warto kupować?

Jeśli już zgodzimy się z twierdzeniem, że nasz pupil wymaga takiego samego traktowania jak człowiek, warto przysiąść do przeanalizowania ofert sklepów, których działalność polega na dystrybucji wysokiego jakościowo pokarmu dla zwierząt. Witryna internetowa www.eprzysmaki.pl właśnie należy do takich działalności. W jej ofercie znajdują się produkty o wysokiej jakości. Jeśli chodzi o psy, warto kupować produkty suszone, ciastka, kości, produkty mięsne, produkty linii York a także karmy. Mowa tutaj o takich wyrobach jak gryzaki wołowe, kabanosy wołowe, kurze łapki, mięso wołowe w plastrach, kości wiązane bekonowe, czy też o kostkach z kaczką i ryżem oraz pałeczkach rybnych oraz innych. Jeśli chodzi o suchą karmę, najlepiej wybierać tą marki Nutra Naggets lub Taste Of The Wild – zawiera ona wszystkie składniki odżywcze pozwalające pieskowi w odpowiedni sposób się rozwijać. Jeśli chodzi o przysmaki dla kotów i kociąt, warto pamiętać  zaś, że kochają one różnego rodzaju pasty, zawierające wysoki procent białka zwierzęcego, ryb, warzyw, a także kwasów omega. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą witryny internetowej www.eprzysmaki.pl, która oferuje produkty najwyższej jakości dla psów i kotów, w atrakcyjnych cenach i szybkiej realizacji zamówień.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz