Artykuł sponsorowany

Zastosowanie i zalety sufitów napinanych - El-boss Adam Borzym

Zastosowanie i zalety sufitów napinanych - El-boss Adam Borzym

Wielu z nas słyszało o sufitach podwieszanych z płyt kartonowo gipsowych z pięknym oświetleniem i rozwiązaniami pozwalającymi m.in. na tworzenie przestrzennych wzorów. Ale, czy tak samo liczna grupa osób, w tym różnego rodzaju inwestorów, zapoznało się z alternatywną technologią sufitów napinanych, oferowanych przez firmę El-boss? To one dzisiaj rozbudzają wyobraźnię i są coraz częściej spotykane w przestrzeniach biurowych, mieszkalnych, komercyjnych i publicznych!

Gdzie warto stosować sufity napinane?

Sufity napinane mogą być tworzone w domach jednorodzinnych, w mieszkaniach, galeriach handlowych, szkołach, na basenach, w urzędach, w biurowcach, w sklepach, kancelariach prawnych, czy nawet w szpitalach. Konstrukcje te dzisiaj zdobią pomieszczenia, stając się wizytówkami przeróżnych wnętrz. Wbrew pozorom nie tylko hotele, kina i restauracje, są zainteresowane tą technologią, ale inwestorzy indywidualni, biznesowi oraz publiczni. Skąd takie zainteresowanie? Głównie jest to związane wysokimi parametrami technicznymi, a także niepowtarzalną estetyką… Nie wierzysz? Odwiedź stronę internetową wykonawcy sufitów napinanych El-boss , który przedstawia swoje wyjątkowe realizacje w zakładce „Oferta”. Wśród wykonywanych przez firmę El boss usług znajdziemy, nie tylko montaż sufitów napinanych. W szerokiej ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy, także wykonawstwo instalacji elektrycznych, a także montaż stale zyskującej na popularności fotowoltaiki. Warto wspomnieć, że pracownicy firmy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu oferują usługi na najwyższym poziomie.

Zalety sufitów podwieszanych

Do głównych zalet sufitów podwieszanych zalicza się:

  1. Możliwość personalizacji – sufity napinane mogą mieć różne formy i kształty. Nie muszą zatem być płaskie. Coraz częściej stosuje się rozwiązania wielopłaszczyznowe, trójwymiarowe, a także wielkoformatowe. Istotne jest też to, że w ostatnich latach popularne są różnego rodzaju perforowane wzory, np. tworzące piękne sufitowe mozaiki kwiatowe. Jeśli chodzi o inspiracje, warto zastanowić się nad sufitami napinanymi lustrzanymi, lub tymi przedstawiającymi naturę, w bardzo realistyczny sposób. Ciekawym rozwiązaniem jest również stawianie na zabawę tą konstrukcją z połączeniem z oświetleniem LED, np. punktowym.

  2. Wysokie parametry techniczne – sufity napinane wyróżniają się niesamowicie wysokimi parametrami technicznymi, które przewyższają technologie płytową. Rozciągane i nagrzewane folie PCV, są lekkie, wodoodporne, odporne na blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne, a także na ogień. Ponadto wyróżniają się wysokim poziomem izolacyjność akustycznej i termicznej! Warto również podkreślić, że wiele membran sufitów napinanych, jest tworzonych z tworzyw recyklingowych. Powiedz zatem „TAK” dla proekologiczności…

  3. Łatwość montażowa – montaż sufitów napinanych trwa w zależności od powierzchni roboczej i złożoności konstrukcji od kilku do kilkunastu godzin, bez konieczności dodatkowego, wieloprocesowego wykończenia. Jest to duża zaleta w porównaniu z sufitami podwieszanymi. Tu warto wyróżnić również łatwość w transportowaniu materiały budulcowych, a także 100% czystość procesu tworzenia! 

Opracowanie:
Siedlce, Bitwy Warszawskiej 3
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz