Materiał Partnera

Zalety tartaku przewoźnego

Zalety tartaku przewoźnego

Mobilność i stworzenie jak największej liczby udogodnień dla klienta to podstawy sukcesu w branży usługowej. Do takich zaliczyć można też pracę tartaku. Transport drewna to proces czasochłonny i wymagający dużego nakładu sił. Dlatego istnienie tartaku przewoźnego jest niezwykle potrzebne w branży budowlanej. Zastanówmy się, jakie dokładne korzyści niesie ze sobą korzystanie z jego usług.

Dyspozycyjność i mobilność

Dobry usługodawca to taki, który jest w stanie bez problemu świadczyć swoje usługi tam, gdzie najbardziej potrzebuje tego klient. Powinien więc być ulokowany albo blisko i z możliwością łatwego dojazdu, albo – co jest rozwiązaniem idealnym – bezpośrednio w miejscu wskazanym przez klienta.

Te warunki spełnia Drew-Pol oferujący właśnie usługi tartaczne z możliwością dojazdu do klienta.

Tartak przewoźny poza mobilnością oznacza również dyspozycyjność. Można powiedzieć, że w tym przypadku mobilność oznacza dyspozycyjność. Ta cecha działalności stwarza bardzo komfortową sytuację dla klientów.

Oszczędność czasu i energii

Brak konieczności dowiezienia drewna do tartaku niezwykle skraca cały proces przetwarzania go w tarcicę. A oszczędność czasu przekłada się na obniżenie kosztów i przyspieszenie produkcji.

Przecieranie drewna u klienta zwiększa tym samym możliwości produkcyjne nie tylko samej tarcicy, ale i produktów jej kolejnych obróbek.

Przewoźne usługi tartaczne obniżają koszty w tym zakresie, że nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na transport drewna do i z tartaku. A ten jest nie tylko żmudny, ale też trudny i wymaga zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa.

Oszczędność czasu przy cięciu drewna skutkuje też przyspieszeniem innych procesów, do których uzyskana tarcica będzie wykorzystywana, na przykład do budowy domu.

Konsultacje na miejscu

Wszelkie zmiany i decyzje łatwiej jest podjąć podczas bezpośredniej konsultacji z wykonawcą. To kolejna zaleta przecieranie drewna tartakiem przewoźnym. W ten sposób wszelkie zmiany wynikłe czy to z oceny drewna, czy też z jego przeznaczenia mogą zostać szybko wprowadzone w życie. Cenną radą mogą służyć też pracownicy przewoźnego tartaku, którzy na miejscu najlepiej będą w stanie ocenić najkorzystniejsze dla nas rozwiązanie.

Wysoka jakość

Przecieranie kłód wymaga zastosowania specjalistycznej technologii. Do tego potrzebny jest profesjonalny sprzęt, jakim dysponują tartaki przewoźne. Świadczą one te same usługi, co tartaki stacjonarne i na równie wysokim poziomie. Jedyną różnicą, ale przeważającą w ocenie tych dwóch form, jest to, że mogą znaleźć się dokładnie tam, gdzie potrzebuje ich klient.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz