Materiał Partnera

Zalety mebli na wymiar

Zalety mebli na wymiar
Musisz urządzić pokój, który jest mały albo ma nietypowy kształt? Zależy Ci na każdym centymetrze, a nawet milimetrze, bo chcesz zmieścić dużo rzeczy na ograniczonej przestrzeni? Z pomocą przyjdą meble na wymiar. To bardzo praktyczne rozwiązanie, bo znajduje zastosowanie w każdym domu, mieszkaniu czy lokalu usługowym. Czy jest popularne? Jakie są zalety mebli na zamówienie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule.

Czy meble na wymiar są popularne?

O popularność tego rozwiązania zapytaliśmy eksperta z Salonu Meblowego Gamma w Żukowie:

Obecnie deweloperzy budują mniejsze mieszkania niż kiedyś. Otwarte kuchnie połączone z salonem i małe pokoje to oszczędność przy zakupie, ale problem przy urządzaniu mieszkania. Ciężko jest dopasować meble produkowane masowo do ograniczonej przestrzeni, a nawet jeśli się to uda, to efekt wizualny nie jest najlepszy. W momencie, kiedy każdy centymetr, a nawet milimetr się liczy, meble na wymiar to dobre rozwiązanie na lata.

7 zalet mebli na wymiar

  1. Meble na wymiar mogą zostać dopasowane do każdych wymagań, niezależnie od tego, czy dotyczą one rozmiaru, kształtu czy projektu. Klient może wybrać każdy element konstrukcji, poczynając od materiału, koloru, łączeń, aż po liczbę drzwiczek, szuflad czy uchwytów.
  2. Największą zaletą mebli na zamówienie jest to, że w całości odzwierciedlają one Twój gust. Nie ma tu miejsca na bolesne kompromisy jak w przypadku gotowych mebli. Każdy element idealnie pasuje do przestrzeni, w której się znajduje, a całość jest spójna.
  3. Nie musisz niczego mierzyć, nie musisz znać wymiarów pokoi, wszystkich kątów czy nierówności – sklep zajmujący się produkcją mebli na wymiar zrobi to za Ciebie.
  4. Firmy zajmujące się robieniem mebli na wymiar zwykle oferują transport i montaż w cenie usługi. Możesz więc pożegnać się z uciążliwym przewożeniem mebli ze sklepu do domu i żmudnym ich składaniem.
  5. Koszt mebli na zamówienie wcale nie musi być duży i zależy on od wybranych rozwiązań. Z każdym rokiem zwiększa się ilość sklepów, w których możesz je zamówić. Wraz ze wzrostem konkurencji, spadają ceny usługi.
  6. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na droższe, czy tańsze rozwiązania, możesz mieć pewność, że jakość będzie odpowiadała ich cenie. Meble na wymiar są wytwarzane z o wiele większą starannością niż te produkowane masowo.
  7. W ten sposób możesz również odtworzyć modne kiedyś lub obecnie meble, które mają bardzo wysokie ceny regularne. A gdy nie jesteś w stanie znaleźć mebli, które odzwierciedlają Twój styl, te na zamówienie będą dokładnie takie, jakie chcesz.
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz