Materiał Partnera

Zakup nowego samochodu – inwestycja, która się opłaca

Zakup nowego samochodu – inwestycja, która się opłaca

Podczas poszukiwania auta idealnego, niezależnie od tego, czy ma to być pojazd firmowy, czy prywatny, należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Często klienci, którzy chcą zaoszczędzić, decydują się na samochód używany. Czy to rzeczywiście oszczędność? Co można zyskać przy zakupie nowego auta? Dlaczego bardzo często jest to lepsze rozwiązanie?

Zakup auta w salonie pozwala przyszłemu właścicielowi samodzielnie dokonać wielu wyborów odnośnie do wyglądu i funkcjonalności pojazdu. Możliwość konfiguracji zgodnie z własnymi potrzebami to duża zaleta. Co jeszcze zyskamy, decydując się na nowy samochód?

Komfort i bezpieczeństwo

Auto kupuje się na lata, a jego podstawową cechą powinna być niezawodność i bezproblemowa eksploatacja. Przy zakupie pojazdu z rynku wtórnego ciężko uzyskać pewność co do jego przeszłości. Oczywiście każdy sprzedawca będzie zapewniał o bezwypadkowej historii pojazdu i dobrym stanie technicznym, jednak często okazuje się to nieprawdą. Kolejną zmorą polskiego rynku motoryzacji jest przekręcanie liczników kilometrów. Bez fachowej wiedzy zakup używanego samochodu może więc przysporzyć wielu problemów w przyszłości. Doskonałym rozwiązaniem jest więc nabycie nowego samochodu w salonie. Klient może liczyć w nim nie tylko na profesjonalne doradztwo, ale przede wszystkim może uzyskać pewność co stanu technicznego auta. Gwarancją udanego zakupu będzie wybór zaufanego salonu, takiego jak Fix Forum Lider z Kielc, który od lat działa na polskim rynku, oferując klientom auta marki Citroën. Francuski producent niezmiennie zachwyca doskonałym designem, dbałością o  bezpieczeństwo podróżujących, a także wysokim komfortem jazdy. Dowodem może być choćby uzyskanie pięciu gwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP przez modele C4 Picasso czy C3 Aircross.

Nowoczesne technologie

Współczesne samochody są wyposażone w wiele systemów wspierających kierowcę podczas jazdy czy parkowania. Nieustanny rozwój technologiczny sprawia, że z każdym rokiem stają się one coraz bardziej funkcjonalne. To kolejna przewaga przy zakupie nowego auta. Klient nabywający samochód z salonu zyskuje pewność, że będzie mógł korzystać z najlepszych rozwiązań. Wśród nich można wymienić między innymi system otwierania bez kluczyków, czujniki parkowania z przodu i z tyłu pojazdu oraz systemy wspomagania hamowania. Zakup nowego samochodu to nie tylko pewność co do jego stanu technicznego i spokój na lata, lecz także dbałość o bezpieczeństwo podczas jazdy. Dla wymagających klientów, chcących w pełni cieszyć każdym pokonanym kilometrem, to doskonałe rozwiązanie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz