Materiał Partnera

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs w salonie kosmetologicznym

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs w salonie kosmetologicznym

Rzadkie, krótkie i mało wyraziste rzęsy? Dzisiaj to nie problem! Wystarczy udać się do dobrego salonu kosmetologicznego, który zajmuje się między innymi profesjonalnym przedłużaniem oraz zagęszczaniem rzęs. Efekty, które można uzyskać po tych zabiegach, są spektakularne – pozwalają one zaś na podkreślenie piękna kobiecych oczów. Pełen naturalizm, gwarantowany!

Metody zagęszczania rzęs

Jeśli chodzi o zagęszczanie rzęs, warto wiedzieć, że obecnie najlepsze salony kosmetologiczne wykorzystują bardzo różne metody działania. Mogą opierać się one o gotowe szablony rzęs, czy też o technikę doklejania do naturalnych rzęs odpowiedniej ilości tych dodatkowych. Druga wersja zwana jest metodą objętościową, która pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. W tym przypadku profesjonalna wizażystka oraz kosmetolog zastosują typ zagęszczania 1:1, 2:1, lub 3:1, co oznacza liczbę dodatkowych rzęs. Oprócz takich działań, można również skorzystać z metody „kociego oka”. Polega ona na doklejaniu odpowiedniej długości rzęs w kącikach oczy, w celu nadania im nowego kształtu. Takie wyprofilowanie, jest jednak bardzo trudne i wykonują je tylko najlepsze specjalistki. 

Idealne dopasowanie do Twojej urody

Wbrew pozorom zagęszczanie i przedłużanie rzęs to również działania, które muszą być zawsze zindywidualizowane do urody danej klientki. Ważne jest bowiem dobranie idealnego koloru pojedynczych włosków, ich sprecyzowanej długości, a także grubości. Istotne jest także to, aby rzęsy doklejane były w pełni naturalne – najczęściej są one jedwabne – co pozwala na uniknięcie podrażnień powiek, a także na uzyskanie efektu, który nie będzie przerysowany.

Zalety przedłużania i zagęszczania rzęs

Do najważniejszych zalet zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs zalicza się uzyskanie efektów długich, podkręconych i gęstych rzęs, które sprawiają, że oczy wyglądają na większe, co podkreśla ich głębię oraz kolor. Warto przy tym wiedzieć, że klientki z ciemnymi włosami, dzięki tym zabiegom mogą niemalże w stu procentach wyeliminować ze swoich przyzwyczajeń malowanie oczu! Ostatnią ważną zaletą profesjonalnych zabiegów zagęszczania i przedłużania rzęs, jest to, że można po nich bez obawy uczęszczać na solarium, basen, czy też do sauny. Efekt zaś powinien utrzymać się nawet do 6 tygodni – zależy to od naturalnych predyspozycji danej osoby.

Wykonanie zabiegu

Wykonanie zabiegu kosmetologicznego przedłużania i zagęszczania rzęs wiąże się z koniecznością poświęcenia na to nawet do 2 godzin. Warto przy tym wiedzieć, że każdy certyfikowany salon piękności wykorzystuje sterylne narzędzie, proekologiczne kosmetyki, a także wysokiej jakości rzęsy doklejane. Jeśli zatem poszukujesz dobrego gabinetu kosmetologicznego, odwiedź gdański salon Sempre Bello, Grażyny Sokołowskiej. To tam wiele kobiet przechodzi niezwykłe metamorfozy, wykorzystując również hennę brwi, kreowanie pięknych paznokci tytanowych, pielęgnowanie dłoni parafiną, czy korzystając z zabiegów radiofrekwencji.

Opracowanie:
Gdańsk, Świętokrzyska 134
tel. 509 271 714
Oceń artykuł (1)
4,0
Komentarze
Dodaj komentarz