Materiał Partnera

Wysoka jakość sprzętów wolnostojących AGD dla biznesu i domu

Wysoka jakość sprzętów wolnostojących AGD dla biznesu i domu

Przy wyborze dobrych sprzętów AGD zawsze należy zwracać uwagę na ich jakość. Jest to bardzo ważne zarówno w przypadku zakupu urządzeń dla biznesu – do restauracji, kawiarni, hoteli – jak i do domów oraz biur pracowniczych. Polecanym rozwiązaniem jest korzystanie z szerokich ofert handlowych wyspecjalizowanych dystrybutorów i producentów. Unika się zatem zaopatrywania się w dużych sieciowych sklepach.

Tania klasa premium

Klasa premium wolnostojących sprzętów zaliczanych do artykułów gospodarstwa domowego wcale nie musi być droga. Potwierdzenie to można znaleźć między innymi przy zakupie sprzętów marki Profi Cook, która wykorzystywana jest dzisiaj przez tysiące klientów indywidualnych i biznesowych. Producent tych urządzeń zadbał bowiem o to, aby wysoki poziom eksploatacyjny, szedł w parze łatwości obsługi i z niepowtarzalnym designem, a także najniższą z możliwych cen. Dzięki temu, takie punkty handlowe – zwróć uwagę na sprzedaż internetową – znacznie wyróżniają się na rynku spośród sieciowych dużych sklepów sprzedających towary niskiej jakości, w jak największych ilościach. Wyznacznikiem dobrego dystrybutora/producenta jest również szerokie wyspecjalizowanie. Powinien ona zapewniać taki asortyment – również innowacyjny – jak: czajniki elektryczne, blendery, płyty indukcyjne, frytkownice beztłuszczowe, miksery, sokowirówki, spieniacze do mleka, maszynki do mielenia mięsa, szybkowary czy wyciskarki, urządzenia do pakowania próżniowego, ostrzałki do noży, lodówki do wina, wagi kuchenne czy też tostery.

Zwróć uwagę na gwarancję

Przy zakupie sprzętów AGD bardzo ważna jest gwarancja. Najlepsze firmy oferują ją na okres nie mniejszy niż jeden rok – najlepiej, aby przewidywała ona kilkanaście miesięcy. Jeśli bardzo ważna jest dla Ciebie kwestia finansowa, warto kierować się zasadą – mniej funkcji dodatkowych, dłuższy okres gwarancji urządzenia. Jeśli jednak sprawnie wybierzesz swojego dostawcę, nie będziesz musiał rezygnować z jednego rozwiązania na rzecz drugiego.

Materiał wykonania jest bardzo ważny

Wysoką jakość sprzętów AGD zapewnia w dużej mierze solidna obudowa. Powinna ona być wykonana ze stali nierdzewnej pokrytej odpowiednimi powłokami. Dzięki temu materiał będzie wykazywał wysokie wskaźniki odporności na wysokie temperatury, na wodę oraz parę wodną. Jest to bardzo ważne nie tylko dla funkcjonalności danego urządzenia, ale również dla bezpieczeństwa w jego użytkowaniu. Istotą dobrego materiału jest również łatwość w utrzymywaniu obudowy w czystości – zwłaszcza w kuchniach restauracyjnych, czy w barach, gdzie natężenie pracy jest olbrzymie.

Panele dotykowe – łatwość w obsłudze

Kolejnym wyznacznikiem najlepszych sprzętów wolnostojących AGD dla wyposażenia kuchennego jest łatwość w ich obsłudze. Innowacyjni dostawcy urządzeń dla biznesu i do domu dbają o to, aby urządzenia były jak najbardziej zautomatyzowane. Dzięki temu można oszczędzać czas przygotowywania potraw, a także zwiększać jakość dań – sposób przyrządzania posiłków znacznie wpływa na ich smak, dlatego profesjonalni szefowie kuchni zawsze wykorzystują szereg różnego rodzaju sprzętów. Łatwość w ich obsłudze zapewniają między innymi panele dotykowe odporne na tłuszcz, parę wodną czy wodę – można je obsługiwać nawet z pokrytymi np. mąką palcami.

Niepowtarzalny desgin

Na rynku sprzętów elektronicznych RTV i AGD obowiązuje bardzo ważna zasada. Wysokiej jakości urządzenia idą w parze z ich niepowtarzalnym designem, który da się rozpoznać gołym okiem. Wbrew pozorom projektanci unikają różnych udziwnień i stawiają na elegancką prostotę. Dzięki temu dany sprzęt AGD jest bardzo uniwersalny, jeśli chodzi o zastosowanie do danego wystroju wnętrz. Najlepsze firmy tworzą swoje produkty tak, aby idealnie harmonizowały się z meblami drewnianymi, czy stalowymi, a także z blatami kamiennymi i różnorodnym oświetleniem. W przypadku stylu minimalistycznego, modernistycznego, skandynawskiego i wiele innych, warto zastosować sprzęt AGD w obudowach srebrnych, lekko matowych o delikatnych liniach.

Moc urządzeń – przegląd

Jednym z najważniejszych wyznaczników dobrych jakościowo sprzętów AGD jest ich moc. Składa się na nią nie tylko szybkość i wydajność działania danego urządzenia, ale również wskaźniki poboru energii – wody, czy prądu. Przykładowymi wysokimi jakościowo parametrami są:

  • dla czajnika elektrycznego – 220-240 V, 50 Hz, 1850-2200 W max.,
  • dla miksera uniwersalnego – 230 V, 50 Hz, 1200 W maks.; Obr./min.: 13,000 maks.,
  • dla blendera – 230 V, 50 Hz, 700 W,
  • dla frytkownicy beztłuszczowej – 220–240 V, 50/60 Hz, 1500 W,
  • dla wyciskarki – 230 V, 50 Hz, maks. 100 W,
  • dla tostera – 220-240 V, 50/60 Hz, 1260-1500 W.

Funkcje dodatkowe i części zamienne

Najlepsze automatyczne sprzęty AGD wyróżniają się również dużą ilością funkcji dodatkowych i profili pracy. Pozwala to na przygotowywanie jednym urządzeniem wielu dań innego typu, które wymagają wykorzystania wielu technik przygotowawczych. Ostatnim ważnym wyznacznikiem przy zakupie dobrego sprzętu AGD jest to, czy dany producent/dystrybutor oferuje do niego części zamienne. Mogą się one przydać zwłaszcza klientom biznesowym – nawet najlepsze sprzęty AGD o najwyższej z możliwych cen, w przypadku dużego poziomu eksploatacji mogą ulec niewielkich usterkom.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz