Materiał Partnera

Wynajem busów – elastyczność wyjazdu w parze z komfortem

Wynajem busów – elastyczność wyjazdu w parze z komfortem

Na rynku transportowym przestają dominować autokary. Ma to związek z tym, iż na terenie Polski powstaje coraz więcej firm oferujących przejazdy wynajętymi busami wraz z kierowcami. To właśnie takie rozwiązanie pozwala na szybki przejazd z jednego miejsca do drugiego lub też dłuższy, nawet kilkudniowy, komfortowy objazd. Poznaj zalety wynajmu busów.

Wynajem busów przez klientów indywidualnych

Olbrzymią zaletą busów jest możliwość ich wynajmu przez klientów indywidualnych. Coraz więcej osób organizuje bowiem wycieczki krajowe na własną rękę w gronie najbliższej rodziny bądź grupki przyjaciół. Rozwiązanie takie jest bardzo tanie, a przy tym niesamowicie komfortowe. W przypadku najlepszych firm transportowych można wynająć bus mieszczący nawet do 19 osób. Wyjazd dwoma bądź trzema samochodami osobowymi jest zatem w porównaniu z wynajmem busa nieopłacalny. Podobnie jest z autokarem lub pociągiem – te środki lokomocji nie zapewnią podróżującym rodzinom z dziećmi, czy też przyjaciołom pełnej integracji, a także wesołej i komfortowej jazdy. Polecanym przewoźnikiem jest firma Przewóz osób Pawła Gujskiego, która posiada kilka busów o podwyższonym standardzie – oferta kierowana jest głównie dla klientów powiatu mińskiego i powiatów okalających.

Wynajem busów przez klientów instytucjonalnych

Wśród klientów instytucjonalnych firm transportowych specjalizujących się w przewozie osób busami wraz z kierowcą są szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, urzędy miejskie/gminne/powiatowe, a także parafie. Coraz częściej ośrodki edukacji przedszkolnej/podstawowej/licealnej/zawodowej stawiają na wynajem busów, które są alternatywą dla autokarów. Pozwala to na dynamiczny i elastyczny transport, bez konieczności przygotowywania skrupulatnych planów wyjazdów, zaplanowanych, co do minuty. Według różnych statystyk podczas jednego dnia wycieczki szkolnej busem można zaoszczędzić na dodatkowe zwiedzenia nawet 1,5 godziny! Podobnie jest z pielgrzymkami, parafie często podejmują współpracę z firmami świadczącymi przewóz osób busami, dzięki czemu częstotliwość wyjazdów jest większa.

Wynajem busów przez klientów biznesowych

Nie należy zapominać również o klientach biznesowych. To właśnie różnego rodzaju przedsiębiorstwa usługowe, korporacje, czy ośrodku przemysłowe i handlowe wynajmują busy wraz z kierowcą. Najczęściej rozwiązanie to jest potrzebne w przypadku wyjazdów integracyjnych, delegacyjnych, czy zapewniania transportu dla kontrahentów. Z firmami przewozu osób busami współpracę podejmują również biura podróży, które potrzebują wykwalifikowanych przewoźników krajowych.

Opracowanie:
Cegłów, Partyzantów 40
tel. 606 938 075
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz