Materiał Partnera

Wynajem autokarów na imprezy firmowe

Wynajem autokarów na imprezy firmowe

Zarówno małe firmy, jak i te duże bardzo często organizują dla swoich pracowników imprezy firmowe bądź wyjazdy pracownicze – o charakterze rekreacyjnym, ale też służbowym. W tym celu wynajmowane są najlepsze autokary lub busy z profesjonalnych firm z branży transportu osób. To one są w stanie zagwarantować najlepsze usług transportowe na krótkich, średnich i długich dystansach.

Odpowiednia firma transportowa

Przedsiębiorcy, którzy podejmują współpracę z firmami transportowymi, zawsze dokładnie sprawdzają zakres usług potencjalnych partnerów biznesowych. Wyznacznikami podjęcia kooperacji są między innymi: bogata flota pojazdów różnych wielkości od najlepszych producentów, profesjonalna kadra kierowców, odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i stale aktualizowane przeglądy techniczne, a także komfort jazdy. Wszystkie te warunki spełnia firma transportowa Busik Bogdan Buczek, która ma za sobą wiele pomyślnie zrealizowanych zleceń oraz setki zadowolonych klientów – również tych instytucjonalnych.

Wynajem autokarów na imprezy firmowe

Imprezy firmowe są bardzo charakterystyczne dla większych przedsiębiorstw, zwłaszcza o statusie korporacji – najczęściej związanych z usługami. Często są to różnego rodzaju wyjazdy na bankiety, do teatru, opery czy na kręgle, a także wycieczki do innych miast, w których pracownicy mogą poznać środowisko pracy swoich kolegów z innych oddziałów. Firmy na te cele wynajmują najczęściej różnego typu autokary. Mogą to być zarówno te większe umożliwiające przewóz 48+1+1 osób, jak i te mniejsze z liczbą miejsc 28+1+1. Warto wiedzieć, że współpraca z firmami transportowymi przynosi korporacjom korzyści – preferencyjne warunki przewozu, a także zadowolenie zatrudnionych osób. Imprezy firmowe to świetny sposób na skuteczną kampanię employer brandingową (budowanie wizerunku pracodawcy).

Wynajem busów w celach wyjazdów służbowych

Nie tylko wynajem autobusów jest bardzo popularny wśród różnego rodzaju instytucji – również tych o charakterze publicznym (np. urzędy miasta, ośrodki kultury). Bardzo często usługi transportowe obejmują działania związane z wynajmem busów na cele wyjazdów służbowych. Wysyłanie pracowników w odległe miejsca kraju to duży koszt dla pracodawcy. W przypadku więcej niż pięciu osób tanim rozwiązaniem jest wynajem transportu w profesjonalnej firmie. Nie zawsze firma dysponuje dwoma lub trzeba samochodami osobowymi, tak samo jak nie zawsze pracownik jest chętny na wyjazd służbowy własnym autem – alternatywą jest wynajem busów 8+1 osób bądź tych 17, 19, 20+1. Polecane są również mniejsze pojazdy typu mikrobusy.

Opracowanie:
Warszawa, Kijowska 11 lok. 69
tel. 665 080 100
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz