Materiał Partnera

Wygodny i tani transfer na lotnisko

Wygodny i tani transfer na lotnisko

Coraz chętniej korzystamy z samolotów i zwiedzamy świat. Planowanie urlopu jest niezwykle przyjemne i relaksujące. Jednak pamiętajmy, że najpierw musimy dotrzeć na lotnisko – razem z licznymi bagażami. Lotniska są zwykle oddalone od centrum miasta, a komfortowe dotarcie do celu nie jest proste. Oczywiście, możemy wybrać własny samochód, jednak za pobliski parking zapłacimy krocie. Co zrobić w tej sytuacji?

Transfer na lotnisko

Dostanie się na lotnisko razem z licznymi bagażami i dziećmi to prawdziwe wyzwanie. Jeśli nie chcemy płacić majątku za pozostawienie samochodu na parkingu, powinniśmy rozpatrzyć inne opcje. Podróż autobusem będzie wyczerpująca i niewygodna – w dodatku rozkład komunikacji miejskiej nie będzie dopasowany do wylotu naszego samolotu, dlatego istnieje ryzyko, że na lotnisku spędzimy wiele długich godzin. Inna opcja to zamówienie taksówki – jednak jest to kosztowna alternatywa. W dodatku, jeśli podróżujemy całą rodziną zmieszczenie się w taksówce razem z dziećmi i bagażami będzie niemożliwe.

Wynajem busa

W tej sytuacji warto postawić na firmę transportową, która specjalizuje się między innymi w przewozie osób i towarów na lotnisko. Tego typu usługi świadczy ciesząca się zaufaniem podróżujących firma Wawrzyniak Travel, która kieruje swoją ofertę przede wszystkim do mieszkańców województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, proponując komfortowe przewozy między innymi na trasie Lotnisko-Olsztyn, Elbląg, Malbork i Tczew. Firma oferuje nie tylko wygodny transfer na lotnisko, ale także wypożycza busy na użytek klientów.

Po czym poznać dobrą firmę transportową?

Zanim zdecydujemy się skorzystać z usług firmy przewozowej, upewnijmy się, że dysponuje nowoczesnymi busami, które podlegają regularnym przeglądom technicznym – od tego bowiem zależy nasze bezpieczeństwo. Warto przyjrzeć się także kwalifikacjom personelu – firma powinna zatrudniać doświadczonych kierowców. Jeżeli nie chcemy, aby na miejscu spotkała nas przykra niespodzianka, upewnijmy się, że w przypadku opóźnienia lotu kierowca poczeka na pasażerów.

Nie ulega wątpliwości – wygodny transfer na lotnisko jest bardzo ważny, dlatego warto wziąć go pod uwagę, tworząc plany wyjazdowe. Pamiętajmy, żeby wybrać firmę, która dysponuje nowoczesnymi busami i zapewnia podróżującym komfortowe i punktualne dotarcie na lotnisko oraz oferuję odbiór z płyty lotniska i transfer do domu.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz