Materiał Partnera

W każdym domu i firmie przydadzą się woreczki strunowe!

W każdym domu i firmie przydadzą się woreczki strunowe!

Jeżeli jesteś osobą zorganizowaną i pomysłową, na pewno docenisz zalety woreczków strunowych. Te nowoczesne torebki z możliwością wielokrotnego zamykania świetnie nadają się do przechowywania, zabezpieczą przedmioty przed wilgocią i kurzem, są też bardzo wytrzymałe. To drobiazgi, które wspaniale ułatwiają życie, przydadzą Ci się w domu, pracy i w sklepie. Warto je mieć zawsze pod ręką!

Różna wielkość

Woreczki strunowe produkowane są w wielu rozmiarach, posiadają także atest, który daje im możliwość stykania się z żywnością. Można więc przechowywać w nich nieskończenie wiele przedmiotów, od małych paciorków po całkiem duże rzeczy. W domu małe woreczki strunowe przydadzą Ci się do przechowywania biżuterii, igieł i agrafek, konkretnego zapięcia, które akurat się zepsuło, zerwanego łańcuszka, tabletki przeciwbólowej, którą masz zabrać do pracy. Większe torebki idealne będą w kuchni, można w nie wkładać produkty, które przechowujemy w lodówce i zamrażarce: owoce i warzywa, a także sery. Dzięki nim również kawa mielona zachowa długo swój głęboki aromat.

Produkty chowane w zamrażarce mogą być opatrzone karteczkami z opisem zawartości i datą mrożenia. Tak oznaczysz mrożone mięso, pierogi, które dała babcia, oraz mrożone warzywa i frytki kupowane na wagę. Wtedy nie grozi Ci już bałagan i będziesz mieć pewność, że wszystko, co masz, nadaje się do spożycia.

Gdy podróżujesz woreczki strunowe pomogą Ci w segregacji kosmetyków, nie pogubisz już więcej pędzelków do powiek i brwi. W większe torebki schowasz także dokumenty, które w ten sposób będą zabezpieczone od przypadkowego zamoknięcia i zabrudzenia.

Świetnej jakości torebki zamykane strunowo ma w swojej ofercie firma Plast Sp. z o.o. Zalety tych woreczków to:

  • gruba lub cienka folia (do wyboru)
  • szeroka rozpiętość różnych rozmiarów
  • możliwość stykania się z żywnością
  • okrągły otwór do zawieszenia torebki
  • wypukły, czerwony pasek, ułatwiający otwieranie
  • zamknięcie strunowe doskonałej jakości

W pracy

Torebki strunowe są powszechnie używane w sklepach z wysyłką na odległość, uprzejmym gestem w stronę klienta jest np. dodanie do paczki bezpłatnych próbek. Mogą to być torebki herbaty, próbki kosmetyków, saszetka nowego proszku, spinka do włosów. Takie gratisy są zawsze mile widziane. W każdym biurze należy mieć pod ręką woreczek strunowy, przyda się do przechowania jakiegoś dokumentu, zapomnianego klucza, materiałów prasowych do artykułu, zwolnienia lekarskiego czy upoważnienia od szefa firmy.

Opracowanie:
Łódź, Proletariacka 24a
tel. 42 681 24 28
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz