Materiał Partnera

W jakich przypadkach sprawdza się wypożyczanie samochodu?

W jakich przypadkach sprawdza się wypożyczanie samochodu?

Możliwość poruszania się autem po drogach to spora wygoda, jednak w niektórych przypadkach jest to niemożliwe ze względu np. na brak posiadania własnego samochodu lub jego awarię. W takich sytuacjach świetnie sprawdza się korzystanie z usług wypożyczalni pojazdów, które posiadają rozbudowaną flotę i są w stanie zapewnić auta o odpowiednim standardzie. Co konkretnie oferują wypożyczalnie samochodów i kiedy warto z nich skorzystać?

Rozbudowana flota pojazdów

W ofercie renomowanych wypożyczalni samochodowych znajduje się wiele modeli aut. Są one zazwyczaj podzielone na segmenty, dzięki czemu łatwiej jest wynająć odpowiadający indywidualnym preferencjom pojazd. Wypożyczyć można zatem zarówno małe, miejskie auto doskonale sprawdzające się w zatłoczonych metropoliach, jak i reprezentacyjną limuzynę, która świetnie nada się do przewozu zagranicznych kontrahentów czy po prostu wygodnego poruszania się po mieście. Wypożyczalnia FHU Vector 24 posiada niezwykle obszerną flotę pojazdów, w skład której wchodzą m.in. takie auta jak: Fiat Panda, Skoda Citigo, Toyota Yaris, Renault Clio, Skoda Octavia czy Renault Megane. Jak się jednak okazuje, w ofercie znajdują się nie tylko samochody osobowe, ale również i specjalistyczne pojazdy wieloosobowe, czyli busy. Rozbudowany asortyment dobrych wypożyczalni obejmuje też auta przystosowane do przewozu siedmiu osób, a dla aktywnych, nowoczesnych kierowców przygotowano nawet pojazdy w wersji kabrio, czyli z otwieranym dachem. Wypożyczalnia może przydać się też np. przy przeprowadzkach dzięki możliwości wynajmu samochodów dostawczych, do których kierowania wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Specjalistyczne usługi

Renomowane wypożyczalnie samochodów zajmują się jednak nie tylko wynajmem różnego rodzaju pojazdów, ale świadczą także specjalistyczne usługi. Jedną z nich jest możliwość zamówienia auta wraz z kierowcą, co świetnie sprawdza się w przypadku np. braku prawa jazdy czy dojazdu na imprezy okolicznościowe. Wypożyczalnia świetnie sprawdza się też w przypadku aut na lotniskach – po męczącej podróży nie trzeba gorączkowo poszukiwać środków komunikacji miejskiej właśnie dzięki wynajętemu pojazdowi. Firmy rozpoczynające działalność i chcące zmniejszyć koszty powinny zainteresować się natomiast możliwością wynajmu długoterminowego. Co ciekawe, renomowane wypożyczalnie samochodów są również w stanie zaproponować swoim klientom auta przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Aluminiowa rampa zapewnia bezpieczny wjazd oraz wyjazd z samochodu osobie niepełnosprawnej, a zestaw odpowiednich pasów chroni podczas podróży.

Opracowanie:
Katowice, Wojewódzka 48
tel. 888 808 400
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz