Materiał Partnera

W jaki sposób można wykorzystać palety i drewniane skrzynie producenta Jaremar?

W jaki sposób można wykorzystać palety i drewniane skrzynie producenta Jaremar?

Powszechnie używane w procesach logistycznych do bezpiecznego przewozu towarów o różnych gabarytach. Z czasem stały się popularne jako dekoracje oraz wyposażenie wnętrz, jak również ogrodów. Palety i skrzynie drewniane oferowane przez firmę Jaremar z Chorzowa są wytwarzane z najlepszych gatunków drewna, co przekłada się na ich wytrzymałość i solidność wykonania. Dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu branżach, a także dziedzinach życia codziennego.

Transport towarów

To jedno z najpowszechniejszych zastosowań tego typu produktów. W ofercie firmy można odnaleźć skrzynie ponadgabarytowe, ażurowe, ramowe, wykonane zgodnie z normą ISMP-15 oraz IPPC, ze sklejki, płyty OSB, a także podesty oraz platformy transportowe. Tak różnorodna oferta umożliwia dopasowanie typu produktu do indywidualnych potrzeb klienta oraz rodzaju transportowanego towaru. Do produkcji wykorzystywane są najlepsze gatunki drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Dzięki temu uzyskane skrzynie są trwałe zarówno na obciążenia, jak i działanie czynników zewnętrznych. To idealna forma zabezpieczenia towaru, tym bardziej że wnętrze można wypełnić dodatkowo folią, pianką, papierem lub matą antypoślizgową. Z zewnątrz zaś istnieje możliwość wzmocnienia ochrony zawartości za pomocą pasów poliestrowych wraz z klamrami. Nadają się do wszystkich rodzajów środku transportu: lądowego, lotniczego oraz morskiego. W przypadku tego ostatniego warto wspomnieć, że skrzynie są wykorzystywane do przewożenia towarów już od XVIII wieku.

Aranżacja wnętrz i ogrodów

Nowoczesna stylistyka pomieszczeń bardzo często wykorzystuje materiały naturalne, przyjazne środowisku, które można po całkowitej eksploatacji poddać bezpiecznemu procesowi recyklingu. Stąd tak chętnie projektanci wnętrz sięgają po elementy drewniane. W tym zakresie idealnie wpasowują się palety i skrzynie z katalogu firmy produkcyjno-usługowej Jaremar. Oferowane produkty nadają się do wykorzystania w domu na przykład jako stoliki kawowe, jak również półki oraz regały. Będą idealne dla miłośników stylu skandynawskiego lub podróży. To także sposób na dodatkowy mebel, który będzie służył jako miejsce do przechowywania rzeczy zamiast kartonów, które są zdecydowanie mniej trwałe niż odpowiednio zaimpregnowane skrzynie drewniane.

Kolejne miejsce, w którym można wykorzystać palety oraz skrzynie stanowi ogród lub taras. Drewno z pewnością świetnie wpisuje się w naturalne otoczenie jako komplet mebli wypoczynkowych wraz z kolorowymi i miękkimi poduszkami. Mogą także posłużyć jako nietuzinkowy plac zabaw dla najmłodszych. Skrzynie i palety oferowane przez firmę Jaremar można poddać nieskomplikowanej obróbce. Połączenie poszczególnych komponentów ze sobą jest możliwe za pomocą gwoździ lub śrub. Ponadto stosowane przez pracowników w procesie produkcji dodatkowe metalowe wzmocnienia zapewniają ich stabilność oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz