Materiał Partnera

Usługi arborystyczne

Usługi arborystyczne

Arborystyka to inaczej dbanie o zdrowie i właściwą pielęgnację drzew i roślin. Jest to niezbędne, jeśli chcemy cieszyć się piękną roślinnością na naszej działce i terenie wokół domu. Gdy chodzi nam po głowie uprzątnięcie działki, wycinka, inwentaryzacja zieleni lub przycinka drzew, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Wymagany jest do tego nie tylko odpowiedni sprzęt, ale również wiedza i doświadczenie!

Drzewo-Ciach to firma, której właścicielem jest pan Jakub Rakus. Świadczymy usługi z zakresu wycinki drzew w województwie mazowieckim. Naszą specjalizacją są usługi wysokościowe. Zdajemy sobie sprawę, że drzewa są ważną częścią naszą ekosystemu, ale czasami należy odpowiednio je przyciąć lub przesadzić, aby można było w pełni cieszyć się ich pięknem. Do swojej pracy podchodzimy z pasją, nieustannie doszkalając się z w zakresie tradycyjnej i alpinistycznej wycinki drzew. Poznajemy nowe techniki oraz wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt, który gdy jest to wymagane, nie niszczy roślinności.

Odpowiednie podejście to podstawa działania

Arborysta skupia się zazwyczaj na pielęgnacji i dbaniu o poszczególne drzewa. Ma wiedzę potrzebną do dobrego utrzymania, przycinania lub usuwania pojedynczych drzew. Jego działania są przemyślane oraz dostosowane do panujących na danym terenie warunków. Wszelkie prace prowadzone przy drzewach powinny być realizowane przez osoby przeszkolone, które mają wiedzę i sprzęt do bezpiecznej obsługi danej inwestycji. Nasza firma zajmuje się czyszczeniem działek, cięciem koron, cięciem pielęgnacyjnym, wywozem drewna, usuwaniem drzew, przesadzaniem drzew i przygotowaniem działki pod inwestycję. Każdy gatunek drzewa potrzebuje innych rozwiązań i innej pielęgnacji. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jaki i firmami. Przycinamy gałęzie, które zagrażają uszkodzeniem obiektów użyteczności publicznej i konstrukcji budynków i domów mieszkalnych; gałęzie, które przeszkadzają pieszym na chodniku; gałęzie chore i zainfekowane; gałęzie uszkodzone przez uderzenie pioruna lub silny wiatr; gałęzie ograniczające dostęp światła do mieszkań i firm. Trzeba pamiętać, że każde drzewo jest inne i należy stosować różne techniki przycinania, aby zachować właściwą strukturę, umożliwić kwitnienie i nadać odpowiednią formę i kształt koronie drzewa.

Wycinka drzew

Niestety czasami należy przeprowadzić wycinkę drzew, ponieważ zmuszają do tego okoliczności i likwidacja drzew to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Drzewo umiera lub choruje, co może zakończyć się jego połamaniem i w efekcie uszkodzeniem domu; stanowi przeszkodę, którą należy usunąć i to jest jedyna metoda; uszkadza inne drzewa lub znajduje się w miejscu przyszłej budowy. Nasza firma sprawnie przeprowadzi też rozdrabnianie gałęzi rębakiem, frezowanie pni w trudnodostępnych miejscach i wycinkę drzew pod inwestycje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i razem wypracowujemy najlepsze dla niego rozwiązanie. Za każdym razem przygotowujemy harmonogram prac i szacunkowy budżet potrzebny do zrealizowania danej usługi.

Opracowanie:
Warszawa, Sady Żoliborskie 7A lok. 27
tel. 698 087 641
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz