Materiał Partnera

Transport osób do Niemiec, Holandii czy Belgii – autobus, czy bus?

Transport osób do Niemiec, Holandii czy Belgii – autobus, czy bus?

Niemcy, Holandia i Belgia wciąż są bardzo atrakcyjnymi krajami dla Polaków, jeśli chodzi o emigrację zarobkową. To zaś powoduje wzmożoną aktywność firm przewozowych, które zajmują się przewozem osób, a także rzeczy. Warto przy tym zauważyć nową tendencję, wykorzystywania środków transportów. Coraz rzadziej klienci wybierają przewozy autokarowe, stawiając na bardziej mobilne, szybsze, a także znacznie wygodniejsze busy kilkuosobowe. Dowiedz się, jakie są ich zalety!

Transport spod domu na podany adres

Pierwszą zaletą korzystania z usług transportowych mniejszych przewoźników wykorzystujących nowoczesne busy, jest to, iż przyjeżdżają oni po każdego podróżnika pod sam ich dom. Sam przejazd również związany jest z zakończeniem kursu w miejscu wskazanym przez zamawiających. To pozwala w pełnym komforcie nawet na kilka miesięcy wyprowadzić się z Polski do takich państw, jak Niemcy, Belgia, czy Holandia. Warto jednak współpracować z doświadczonymi firmami transportowymi, które doskonale znają zagraniczne drogi krajowe, drogi lokalne, a także te międzynarodowe. Znacznie wpływa to na czas przejazdu – na trasie Mazury-Holandia, jest to oszczędność nawet kilku godzin, w porównaniu z wyborem kursu linii autokarowych. Jeśli planujesz zatem emigrację do Niemiec, Beneluksu, czy kraju wiatraków, kanałów oraz tulipanów, podejmij współpracę z firmą Przewóz Osób i Rzeczy Radosława Witkowskiego – posiada ona nowoczesne auta marki Fiat Ducato z wygodnymi, regulowanymi fotelami, dużą przestrzenią, radiem i telewizją. Dla pełnego bezpieczeństwa kursy obsługiwane są zawsze przez dwóch kierowców.

Większa wygoda

Kilkunastogodzinna podróż z Polski do Niemiec, czy do Holandii lub Belgii, musi wiązać się z najwyższym z możliwych poziomów komfortu przewożonych osób. Mowa zarówno o ilości miejsca na nogi, klimatyzacji, jak i o bezpieczeństwie oraz częstotliwości postojów w celu zregenerowania sił, konsumpcji, czy też skorzystania z toalet. W przypadku busów wszystkie te standardy są znacznie wyższe, niż te dotyczące autokarów. To właśnie jeden z powodów, dla których dzisiaj przejazdy mniejszymi środkami transportów są znacznie chętniej wykorzystywane.

Większa ilość bagażu

Korzystając z usług transportowych nowoczesnymi busami, z pewnością będziesz mógł zabrać większą ilość bagażu. Jest to także związane ze sprawniejszym systemem logistyki przewozowej – dana firma dokładnie określi, jaki ładunek masz zamiar ze sobą zabrać, a po uwzględnieniu wymagań innych klientów, zaproponuje Ci najdogodniejszy termin tak, abyś mógł zabrać, jak najwięcej rzeczy. Pamiętaj również o tym, że dzisiejsze wieloosobowe busy, są również bardzo ładowne.

Niższe ceny transportu 

Transport nowoczesnymi busami jest znacznie tańszy od tego autokarowego. Wiąże się z tym to, iż w pierwszym przypadku nie płacimy ukrytej opłaty za status danej marki przewozowej, a także z tym, iż przewozy busowe są znacznie szybsze i wyróżniają się przy tym mniejszym zapotrzebowaniem na paliwo itd.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz