Materiał Partnera

Szukasz dobrej smażalni ryb? Sprawdź ofertę Herbergerówki!

Szukasz dobrej smażalni ryb? Sprawdź ofertę Herbergerówki!

W województwie dolnośląskim, a dokładniej w Słoszowie, znajduje się wyjątkowe miejsce, będące jednocześnie smażalnią i hodowlą ryb. Zwierzęta są otoczone odpowiednią opieką, dzięki czemu inni hodowcy mogą zakupić zdrowe okazy. Natomiast konsumenci, którzy chcą zjeść smaczny i pełnowartościowy posiłek, mają do dyspozycji wyjątkowe smaki świeżych dań rybnych.

Hodowla ryb Herbergerówka

Działalność firmy Piotra Herbergera w dużej mierze opiera się na sprzedaży żywego pstrąga. W Słoszowie prowadzona jest dobrze wyposażona hodowla ryb, na którą składają się dwa zbiorniki o powierzchni ponad czterystu metrów kwadratowych. Wystarcza to na sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. Wymaga jednak odpowiednich przygotowań, dlatego w hodowli ryb Herbergerówka używa się dostosowanej karmy i dokłada wszelkich starań, aby zbiorniki były bezpiecznym miejscem do bytowania pstrągów. Odbywają się tam również kontrole zarybienia, które wykluczają możliwość zbyt małej ilości ryb dla klientów. Warto dodać, że połów następuje bezpośrednio przy zamawiającym. Pozwala to na zachowanie największej możliwej świeżości w korzystnej cenie.

Na miejscu znajdziemy również wysokiej klasy smażalnię. 

Ilość zarybienia jest na tyle duża, że Herbergerówka jest w stanie zarówno sprzedawać ryby żywe, jak i te na talerzu. Bogate menu smażalni zawiera wyjątkowe dania w postaci filetów ze pstrąga, ryb pieczonych, wędzonych, gotowanych i grillowanych. Gorąca ryba jest podawana z surówką ze świeżych warzyw oraz frytkami lub pieczywem. Pokarm pochodzi z własnej hodowli, co gwarantuje ciągłą świeżość oraz odpowiednie składniki odżywcze. Pstrąg stanowi bowiem jedno z najważniejszych źródeł białka oraz kwasów omega-3. Miłośnicy zdrowej żywności muszą także wiedzieć, że ten gatunek jest wyjątkowo niskokaloryczny – nadaje się więc do jedzenia zarówno przez osoby starające się zrzucić zbędne kilogramy, jak i profesjonalnych sportowców.

Herbergerówka to także świetne miejsce na wypoczynek.

Na terenie należącym do firmy Piotra Herbergera znajduje się pole biwakowe, gdzie można rozbić namiot lub postawić camper. Wokół zlokalizowanych jest wiele ciekawych atrakcji turystycznych, jak chociażby gęsta sieć tras rowerowych, muzeum papiernictwa czy sławna kaplica czaszek. Istnieje możliwość wynajęcia pola biwakowego przy Herbergerówce dla grup zorganizowanych, na przykład harcerzy lub wszystkich innych osób, które szukają miejsca do wypoczynku. To także świetnia opcja na organizację firmowych wyjazdów integracyjnych. Co więcej, ze względu na las rosnący dookoła, lokalizacja jest idealna do prowadzenia zajęć przyrodniczych dla dzieci i młodzieży.
Opracowanie:
Słoszów 7 lok. 3
tel. 691 677 806
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz