Materiał Partnera

Szafa jako ciekawy sposób na zabudowę wnęki

Szafa jako ciekawy sposób na zabudowę wnęki

Nie każdego stać na przestronne mieszkanie. Wiele osób może sobie pozwolić na niewielki metraż, na którym musi zmieścić kuchnię, sypialnię, łazienkę i salon. O garderobie raczej można tylko pomarzyć. Na szczęście nie trzeba załamywać rąk. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom znajdziemy miejsce na ubrania i inne drobiazgi. Szczególnie pomocna w tym względzie będzie szafa wnękowa.

 Wnęka może być atutem!

Wnęki są postrachem i tych mniejszych, i tych większych mieszkań. W przypadku tych drugich nie zawsze warto sobie zawracać głowę ich istnieniem. Mamy na tyle dużo przestrzeni, że nie potrzebujemy szukać kolejnych centymetrów, aby ulokować mebel. Mniejsze lokum wymaga dużo więcej główkowania. Szafy wnękowe mogą uratować niewielką przestrzeń, ponieważ pozwalają stworzyć idealne miejsce na ciuchy.

Wykonanie takiej szafy zlecamy firmom meblarskim. Nasz rozmówca, właściciel firmy INDECO Mebli na zamówienie z Bielska-Białej, powie nam więcej na temat realizacji takiego zamówienia: Każdy klient to indywidualne zlecenie. Szafy przygotowujemy zgodnie z potrzebami zleceniobiorcy, dopasowując do jego oczekiwań liczbę półek i szuflad, ich szerokość i wysokość czy miejsce na drążek. Staramy się w optymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń, podpowiadając dogodne rozwiązania oraz dobierając wysokiej jakości materiały, które będą się doskonale prezentować przez lata.

 Szafa dopasowana do aranżacji danego mieszkania

Atutem szaf przygotowywanych na zabudowę wnęki jest również dopasowanie ich do aranżacji mieszkania. Doskonale wiemy, jak trudno jest czasami znaleźć mebel pasujący do wystroju wnętrza. A to nie ten kolor, a to nie taka faktura lub zupełnie inny styl, który kłóciłby się z dotychczasowym charakterem mieszkania. Chociaż idziemy do sklepu z pozytywnym nastawieniem i ogromną chęcią zakupu, wielokrotnie wychodzimy z niego z niczym.

Szafy wnękowe na zamówienie dają możliwość samodzielnego doboru materiałów, które – jak już wspomnieliśmy – na pewno nie zawiodą nas swoją jakością. Decydujemy, jaki będzie kolor frontów i dobieramy barwę wykończenia szaf. Ma być neutralne? A może chcemy, aby zwracało uwagę i nawiązywało do innych dekoracyjnych elementów? Możliwości są tak naprawdę nieograniczone, dlatego możemy mieć nie lada problem, aby zdecydować się na jedną z nich.

 Atrakcyjna cena szaf wnękowych

Cena szaf wnękowych wcale nie musi odstraszać! Wręcz przeciwnie, może być jeszcze jedną zaletą, która przekona nas do tego rozwiązania. Dlaczego? Chociaż usługi firm meblarskich zapewne okażą się kosztowniejsze, niż mebel ze sklepu, nigdzie indziej nie znajdziemy rozwiązania tak praktycznego i estetycznego. Czasami warto wydać więcej, ale mieć szafę o wymiarach i wyglądzie zgodnych z naszymi oczekiwaniami.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz