Materiał Partnera

Sposoby na szybkie odświeżenie mieszkania!

Sposoby na szybkie odświeżenie mieszkania!

W obecnych czasach zwracamy ogromną uwagę na to, jaka urządzone jest nasze mieszkanie. Zależy nam nie tylko na funkcjonalności czterech kątów, ale także na estetyce wnętrza. Jeśli nie mamy czasu lub funduszy na gruntowny remont mieszkania, możemy postawić na jego szybkie odświeżenie! Niewielkim kosztem odmienimy nasze gniazdko i sprawimy, że będzie prezentowało się bardziej elegancko. Jak szybko odświeżyć mieszkanie? Podpowiadamy!

Malowanie ścian

Najszybszym i zarazem najskuteczniejszym sposobem na odświeżenie wnętrza jest malowanie ścian! Niestety, ściany szybko się brudzą, dlatego czasami wystarczy, że zostaną pomalowane tą samą farbą, aby wyglądały znacznie schludniej. Możemy skusić się także na całkowitą metamorfozę wnętrza przy pomocy koloru! Jeśli mamy dość nudnych, jasnych ścian, wybierzmy jedną, na której znajdzie się modny w tym sezonie kolor. Dobrym wyborem będzie z pewnością granat, szarość, ciemna zieleń lub odcienie błękitu. Pamiętajmy, żeby odcień farby dopasować do dodatków, znajdujących się w pokoju. Jeśli natomiast nasze ściany są ciemne i bure, zastanówmy się nad przemalowaniem ich na jasny kolor – biel lub delikatną szarość. Zabieg ten znakomicie sprawdzi się zwłaszcza w ciemnym i małym pomieszczeniu, gdyż jasne barwy skutecznie powiększają wnętrze. Jednak nie bierzmy się za malowanie ścian samodzielnie – jeśli chcemy, aby ściany zostały równomiernie pokryte farbą i prezentowały się elegancko i gustownie, koniecznie postawmy na ekspertów z firmy Magbud, która znajduje się w miejscowości Pieńsk, w województwie dolnośląskim. Firma świadczy kompleksowe usługi ogólnobudowlane.

Tapetowanie

Tapety wracają do łask! Modne obecnie tapety w niczym nie przypominają tych, które popularne były w ubiegłym wieku. Zachwycają nie tylko fantastyczną jakością, ale także oryginalnym designem. Tapeta to znakomity sposób na ożywienie wnętrza. Na topie są tapety w geometryczne wzory, które fantastycznie sprawdzają się w pomieszczeniach zaaranżowanych w skandynawskim i nowoczesnym stylu. Powodzeniem cieszą się również motywy roślinne, które idealnie wpiszą się we wnętrza rustykalne. W sklepach znajdziemy także bogaty wybór dziecięcych tapet, które przemienią pokój malucha w magiczne miejsce. Jednak tapetowanie ścian to zadanie dla profesjonalistów – jeśli chcemy, aby tapeta była położona równo, a wzór został idealnie dopasowany – wybierzmy doświadczonych ekspertów!

Nie musimy wydawać kroci, aby szybko odmienić wygląd mieszkania. Najprostszy i najskuteczniejszy sposób to odświeżenie ścian – poprzez  malowanie lub tapetowanie.

Opracowanie:
Pieńsk, Wysoka 7
tel. 796 018 135
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz