Materiał Partnera

Sposób na niezapomniany wieczór? Impreza z gwiazdami!

Sposób na niezapomniany wieczór? Impreza z gwiazdami!

Organizując imprezę chcemy, by była niezapomniana. Sposobem na fantastyczne wrażenia jest zaproszenie na występ największych gwiazd polskiego kina i estrady. Widząc na scenie znane i lubiane twarze uczestnicy imprezy na pewno szybko dadzą ponieść się zabawie. Tylko jak zorganizować taką imprezę i co zrobić, by gwiazdy chciały u nas wystąpić? W tym pomoże poniższy poradnik.

Noc pełna gwiazd

Jeśli chcemy zorganizować niezapomnianą zabawę karnawałową lub imprezę plenerową, musimy zadbać o coś, co przyciągnie wielu gości. Mało co działa tu tak dobrze, jak osoby znane z telewizji lub z pierwszych stron gazet. Dlatego też atrakcyjność naszej imprezy może znacznie podnieść występ kogoś znanego – gwiazdy filmowej, znanego aktora serialowego lub artysty estradowego. Trzeba jednak pamiętać, że sama obecność gwiazdy na takiej imprezie nie wystarczy – jeśli nie zostanie zaprezentowany żaden ciekawy program, uczestnicy zabawy wrócą do domu zawiedzeni. Dlatego szukając artysty, który mógłby wystąpić na organizowanym przez nas koncercie lub bankiecie, upewnijmy się, że ma on ciekawy program i – co równie ważne – dobry kontakt z publicznością. 

Jak zorganizować występ?

Jeśli brakuje nam doświadczenia w organizacji tego typu imprez, zaproszenie znanego artysty może być dla nas wyzwaniem. Postępując zgodnie z poradami, które przedstawione zostały poniżej, możemy mieć jednak pewność, że wszystko się uda. Po pierwsze, jeśli postanowiliśmy zorganizować wieczór z hitami Elvisa, granymi przez Michała Milowicza, nie zwracajmy się od razu bezpośrednio do artysty. Tego rodzaju atrakcję zorganizuje dla nas agencja artystyczna

To fantastyczny program coverowy, w którym każdy usłyszy coś dla siebie. Trwająca 2,5 godziny podróż po świecie muzycznym, w którą zabiera czołowa postać świata polskiego kina Michał Milowicz. Wdzięk i aparycję artysty zwieńczają: dobre brzmienie i ciekawe aranżacje hitów w wykonaniu rockowej grupy YAGO. Humor, zabawa i muzyka na żywo – wszystko, czego potrzeba, by przeżyć niezapomniany wieczór – mówi właściciel agencji organizującej wieczory z gwiazdami Mariusz Telicki Yagoart.

Firma ma stały kontakt z najbardziej znanymi i lubianymi polskimi aktorami. Organizuje ich występy w towarzystwie świetnych muzyków z energetycznego zespołu YAGO. Zespół nagrywa też własne utwory i ma na koncie sporo sukcesów. Za pośrednictwem agencji możemy zorganizować wieczór z gwiazdami polskiej telewizji, takimi jak aktor komediowy Marek Siudym, fantastyczna, wszechstronnie uzdolniona aktorka i piosenkarka Ewa Kuklińska, Pan Boczek z serialu Świat według Kiepskich, czyli aktor Darek Gnatowski, albo znany z Randki w Ciemno, serialu Rancho czy show Twoja twarz brzmi znajomo Jacek Kawalec. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz