Materiał Partnera

Specjalistyczne szkolenia dla kadr marynarskich

Specjalistyczne szkolenia dla kadr marynarskich

Marynarz  to zawód, który wymaga przede wszystkim odpowiednich kwalifikacji. Skompletowanie kompetentnej załogi jest dla wielu armatorów procesem złożonym i skomplikowanym, w czym jednak pomóc mogą dobre agencje morskie, takie jak np. Hartmann Crew Consultants. Specjaliści z tej firmy zajmą się aranżacją niezbędnych kursów i szkoleń.

Szkolenia dopasowane do potrzeb armatora i branży

W przypadku przeprowadzanych przez agencje morskie szkoleń niezwykle ważne jest dostosowanie konkretnego szkolenia do typu statku na jakim będzie pływał marynarz. Hartmann Crew Consultants dysponuje możliwością aranżacji szkolenia dla kadr morskich szukających pracy na  nowoczesnych i specjalistycznych jednostkach. Ta renomowana agencja morska współpracująca z armatorami z grupy Hartmann’a jest w stanie zaproponować w tym zakresie dostęp do miejsc pracy m.in. na produktowcach, gazowcach, tankowcach czy kontenerowcach.

Szkolenia wykonywane z udziałem przedstawicieli armatora realizowane są w sposób profesjonalny, dzięki czemu kadra jest kompleksowo przygotowana nie tylko do samej pracy na konkretnych statkach, ale też efektywnego wykonywania powierzonych zadań wynikających ze specyfiki firmy czy najnowszych regulacji w branzy morskiej. Hartmann Crew Consultants zajmuje się aranżacją szkoleń, współpracując jednocześnie z ważnymi jednostkami edukacyjnymi w kraju i poza nim. Jakimi konkretnie?

Współpraca z profesjonalistami

Hartmann Crew Consultants współpracuje bardzo blisko z gdyńską Szkołą Morską, centrum treningowym Hartmann’a „Nautitec” w Leer or ISN-TC w Manili oraz innymi centrami treningowymi. Dzięki temu rozwój kadr marynarskich stoi na najwyższym poziomie, a kompetencje poszczególnych marynarzy są nieustannie podnoszone dzięki agencji morskiej, co z kolei istotne jest zarówno dla nich samych, jak i armatora. Grupa Hartmann Crew Consultants organizuje również w ramach świadczonych usług specjalistyczne seminaria.

Z kolei współpraca z Akademiami Morskimi w Gdyni i Szczecinie skupia sie głównie na organizowaniu praktyk dla wybranych studentów/absolwentów z kierunków: nawigacja, wydział mechaniczny i elektryczny.

Dla marynarzy przeznaczone są seminaria wewnętrzne i zewnętrzne, które doskonale przygotowują ich do poszczególnych elementów niełatwej pracy na morzu. Osoby pracujące na statkach dysponują co prawda niezbędną wiedzą na temat funkcjonowania na tego typu jednostkach, jednak zarówno armatorzy, jak i sami marynarze powinni dbać o nieustanny rozwój umiejętności i kompetencji. Praca na statkach jest o wiele wydajniejsza dzięki odbyciu szkoleń zorganizowanych przez Hartmann Crew Consultants. Warto je wybrać chcąc zwiększyć kwalifikacje zatrudnianej już kadry marynarskiej.

Opracowanie:
Gdynia, Polska 13 A, pok 423, IVp.
tel. 58 731 20 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz