Materiał Partnera

Ślub jak z bajki – jak go zaplanować?

Ślub jak z bajki – jak go zaplanować?

Dzień ślubu, dla wielu osób, jest tym najważniejszym w życiu. Chcemy, by wtedy wszystko było perfekcyjne, tak jak sobie to wymarzyliśmy. Dlatego warto w takim dniu korzystać z usług osób doświadczonych i posiadających duży talent. W końcu to najlepsza okazja, by nieco zaszaleć. Co zrobić, by nasz ślub był jak z bajki? I jak zachować najpiękniejsze ślubne wspomnienia? Oto kilka cennych porad.

Piękna oprawa muzyczna

Bardzo ważna w dniu ślubu jest odpowiednia oprawa muzyczna. Muzyka ma potężną moc i potrafi wprowadzić nas w odpowiedni nastrój. Często jest też powodem do wzruszeń. Warto o tym pamiętać i nie zdawać się w jej sprawie na przypadek. Niestety, często pary planujące ślub, skupiają się na zespole który zagra na weselu, a o tym, kto wystąpi na ślubie zapominają. Tymczasem, to właśnie sam ślub jest przecież najważniejszym punktem tego dnia. Świetnym wyborem jest zaangażowanie zespołu muzycznego, lub zdolnego solisty lub solistki. Warto pomyśleć też o kwartecie smyczkowym. W takiej oprawie muzycznej nasz ślub będzie niezwykłym wydarzeniem które na długo zapamiętamy my sami oraz nasi goście. Kwartet swą grą uświetni każdą ślubną uroczystość od wejścia pary młodej do kościoła po towarzyszenie gościom podczas obiadu. Oprócz kwartetu mogą Państwo zdecydować się na wokalistkę i klawiszowca. Firma Dell’arte oferuje różne warianty oprawy muzycznej.

Dobry wizaż

Ogromnie istotne jest w dniu ślubu samopoczucie pary młodej. Panna młoda tego dnia musi czuć się naprawdę najpiękniejszą kobietą na świecie. Pomaga w tym nie tylko suknia ślubna, ale także odpowiedni wizaż. Oczywiście, jeśli posiadamy odpowiednie umiejętności, na swój ślub możemy pomalować się samodzielnie. Pamiętajmy jednak, że makijaż, który ma nam starczyć na cały dzień i noc, to nieco inna sztuka, niż zwyczajny codzienny make-up. Lepszym rozwiązaniem będzie więc znalezienie doświadczonej wizażystki, która wie, jak przygotować makijaż ślubny, tak, by panna młoda pięknie wyglądała aż do rana. Taki makijaż powinien tez być przemyślany w taki sposób, by po prostu dobrze wyglądał na zdjęciach.

Piękne zdjęcia

A skoro o zdjęciach już mowa – fotografie to najlepsze wspomnienie z dnia ślubu. Możliwości mamy dzisiaj wiele – pamiętajmy jednak, by za aparatem zawsze stał doświadczony fotograf, a nie amator dopiero zaczynający swoją działalność. Bardzo modne są ostatnio reportaże z dnia ślubu, zamiast pozowanych sesji. Takie zdjęcia mają wielki urok. Możemy zamówić też specjalne albumy, które będą foto-opowieścią o tym niezwykłym dniu. Za wszystkie te trzy elementy oprawy ślubnej, odpowiadać może jedna firma - Dell'Arte. To przedsiębiorstwo, które zajmuje się oprawą tego rodzaju uroczystości.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz