Materiał Partnera

Skup samochodów – jak dokładnie funkcjonuje?

Skup samochodów – jak dokładnie funkcjonuje?

Kupno nowego samochodu to spory wydatek, dlatego większość kierowców decyduje się na auto z rynku wtórnego. Wiele tego typu pojazdów można znaleźć w ofercie skupu samochodów Śmigło – to zespół profesjonalistów, który przygotowuje dla swoich klientów jedynie sprawne i bezpieczne auta. Warto skorzystać z usług tej firmy chcąc sprzedać swój pojazd – jak dokładnie funkcjonuje skup?

W każdym stanie

Sprzedaż samochodu niekiedy nie należy do łatwych, szczególnie gdy pojazd ma szereg defektów, jest w widoczny sposób uszkodzony lub niesprawny mechanicznie. Najczęściej zniszczenia dotyczą aut powypadkowych, których stan nie pozwala na bezpieczne użytkowanie na drogach publicznych. Niezwykle pomocny jest w takich sytuacjach skup samochodów Śmigło – przedstawiciel firmy zjawia się w określonym miejscu, szacuje uszkodzenia i dokonuje precyzyjnej wyceny pojazdu, po czym płaci właścicielowi gotówką i dodatkowo dostarcza przygotowane uprzednio dokumenty odnośnie wyrejestrowania auta i jego sprzedaży. To duża wygoda dla sprzedającego, który nie musi martwić się transportem zniszczonego samochodu czy jego dopuszczeniem do ruchu. Skup samochodów Śmigło jest w stanie nabyć od klienta nie tylko uszkodzone w wypadkach pojazdy, ale też zniszczone w inny sposób: zalane, spalone czy skorodowane. Mogą mieć one różne problemy mechaniczne, niesprawny silnik czy poszczególne układy – specjaliści ze skupu samochodów Śmigło zaproponują korzystną cenę za samochód i odbiorą go z miejsca postoju. Czym jeszcze zajmuje się ta firma?

Wymarzone auto

Kupno samochodu to konieczność nie tylko doskonałej znajomości rynku wtórnego, ale również dopełnienia szeregu formalności. Niekiedy bywa to bardzo skomplikowane i zawiłe, a wybranie odpowiedniego modelu spośród wielu oferowanych przez sprzedawców z pewnością też nie jest łatwe. Skup samochodów Śmigło zajmuje się również ich sprzedażą – specjaliści na życzenie są w stanie sprowadzić pożądane auto od sprawdzonego dostawcy, co daje klientowi pewność, że pojazd nie jest obciążony wadami prawnymi. Ponadto takie rozwiązanie oznacza kompleksowe sprawdzenie stanu technicznego samochodu przed jego zakupem. Oględziny wykonane przez firmę Śmigło są w pełni profesjonalne, skrupulatne i rzetelne. Co ciekawe, pojazdu nie trzeba nawet szukać – w ofercie dobrego skupu samochodów usługa wyszukiwania jest całkowicie bezpłatna. W ten sposób można nabyć wymarzone auto, które nie okaże się uszkodzonym, powypadkowym i niebezpiecznym pojazdem – specjaliści sprawdzą każdy jego element, przeanalizują też historię i przebieg. Warto zatem skorzystać z usług skupu samochodów Śmigło – firma ta nie tylko nabywa wszelkie pojazdy, ale jest także w stanie sprzedać klientowi wybrane przez niego auto.

Opracowanie:
Sopot, Kolberga 18B lok. 29
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz