Materiał Partnera

Sesja na godziny

Sesja na godziny

Profesjonalna sesja zdjęciowa w fachowym studio to cały czas dość kosztowna sprawa. Ponadto wykonanie jej przez wysokiej klasy artystę nie zawsze też spełnia nasze pierwotne oczekiwania, często albo nie jesteśmy w stanie przekonać fotografa do naszych pomysłów, lub zwyczajnie wstydzimy się je przedstawić. Czy istnieje alternatywa dla osób, które chciałyby w 100% postawić na swój własny pomysł i wykonanie?

Rozpoczynając przygodę z fotografią studyjną musimy zdać sobie sprawę z faktu, że takie hobby do najtańszych z pewnością nie należy. Zanim jednak uzbieramy odpowiednią kwotę na profesjonalne wyposażenie naszego własnego studia warto skorzystać z oferty Studia Jasna Sprawa w Warszawie, oferującego wynajem w pełni wyposażonego studia fotograficznego na godziny.

Pełna profesja

Studio Jasna Sprawa zlokalizowane na warszawskim Mokotowa, w murach tamtejszego fortu, to oryginalne miejsce na stołecznej mapie studiów fotograficznych. Za stosunkowo niewielkie pieniądze, możemy wynająć na godziny w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt studio fotograficzne, cechujące się nietuzinkowo dobranym wystrojem, w którym dominują głównie jasne kolory, mnóstwo przestrzeni i przyjemnego światła. Jeśli chodzi o sam sprzęt, studio oferuje m.in. aparaty Nikon (o rozdzielczości 45,7 mega i prędkości 7kl/s), lampy RAYZR 7 Daylight 7`` 300 W Led Fresnel Light, wiatrak studyjny Windstorm 1000 DMX, z regulacją siły wiatru czy ostro świecący reflektor z soczewką Fresnela. W środku możemy liczyć na profesjonalną pomoc i asystę fachowców w każdej dziedzinie dotyczącej fotografii studyjnej. Oprócz tego, w przerwie między zdjęciami, pracownicy studia oferują możliwość napicia się pysznej kawy. Właściciele podkreślają, że również w tym względzie starają się trzymać jak najwyższy poziom jakości

Znakomite miejsce na warsztaty

Studio Jasna Sprawa to nie tylko doskonale miejsce do przeprowadzenia sesji zdjęciowej z udziałem modelek czy modeli. Warto wziąć je również pod uwagę jako miejsce organizacji eventu firmowego. Uwiecznienie takiego wydarzenia za pomocą wysokiej jakości sprzętu z pewnością przyda się do późniejszego wykorzystania w opracowaniu materiałów promocyjnych naszej firmy. Studio Jasna Sprawa to również idealne miejsce na zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów fotograficznych dla młodych adeptów tej sztuki. Trening w takim otoczeniu przy użyciu wysokiej jakości sprzętu oraz możliwość wysłuchania porad zawodowców będzie znakomitą lekcją dla przyszłych artystów fotografii studyjnej i nie tylko.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz