Materiał Partnera

Serwis, naprawa i wynajem wózków widłowych w firmie Ed-Mar

Serwis, naprawa i wynajem wózków widłowych w firmie Ed-Mar

Wózki widłowe są niezwykle istotnym elementem w branży logistycznej czy transportowej. Ich spore możliwości przy niewielkich rozmiarach sprawiły, że sprzęt ten jest wykorzystywany do załadunku i rozładunku towarów znajdujących się na paletach i nie tylko. Problemy z ich funkcjonowaniem bywają jednak skomplikowane, dlatego konieczne jest wezwanie specjalistycznego serwisu, takiego jak np. Ed-Mar. Co konkretnie mogą zaoferować fachowcy?

Wózek odpowiednio serwisowany

Wózki widłowe narażone są ze względu na intensywną eksploatację oraz jej charakter na spore przeciążenia. Nierzadko wskutek ciągłej pracy uszkodzeniom ulegają ich poszczególne komponenty, czemu jednak w większości przypadków można zapobiec, regularnie serwisując wózek. Zajmie się tym firma Ed-Mar, której ogromne doświadczenie w tym zakresie pozwala wykonywać regularne przeglądy techniczne tych niewielkich pojazdów. Wczesne wykrycie usterki związanej np. z nieszczelnością elementów hydraulicznych czy podzespołów silnika pozwala wyeliminować je, zanim staną się źródłem sporych problemów.

Serwisowanie wózków widłowych w firmie Ed-Mar to także sprawdzanie funkcjonalności wideł czy kompleksowa ocena stanu technicznego. W jej zakresie profesjonaliści sprawdzają m.in. stan opon, które są niezwykle istotnym elementem wózków. W przypadku ich uszkodzenia pojazd jest unieruchomiony przez dłuższy czas, bowiem wymiana ogumienia wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu serwisowego, którym dysponuje Ed-Mar.

Profesjonalna naprawa i wynajem

Oprócz serwisu wózków widłowych firma Ed-Mar zajmuje się także ich naprawą. Uszkodzenia związane z nieprawidłową pracą poszczególnych komponentów mogą być szybko i skutecznie wyeliminowane przez specjalistów, którzy są w stanie dotrzeć na miejsce awarii własnym transportem. To spory komfort dla właściciela wózka, który nie musi realizować skomplikowanego przewozu tego typu pojazdów. Firma Ed-Mar zajmuje się naprawami zarówno jednostek napędowych, jak i elementów hydraulicznych oraz wielu innych komponentów wózków widłowych.

Kompleksowa oferta tej firmy to także możliwość wypożyczenia wózka widłowego i dostarczenie go w wybrane przez klienta miejsce. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku, gdy nie jest możliwe szybkie naprawienie pojazdu, a jest on niezbędny do realizacji poszczególnych prac w hali czy magazynie. Firma Ed-Mar dysponuje sprawnymi technicznie wózkami widłowymi, które nadają się do intensywnej eksploatacji w każdym momencie. Warto zatem skorzystać z ofert Ed-Mar zarówno w przypadku serwisowania wózków, jak i ich naprawy czy wynajmu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz