Materiał Partnera

Samochody zza granicy – jak je sprowadzić?

Samochody zza granicy – jak je sprowadzić?

Samochód jest ważną sprawą w życiu każdego nowoczesnego człowieka. Służy nie tylko do przemieszczania się, ale często stanowi również odzwierciedlenie charakteru właściciela. Bywa, że muszą upłynąć dni, a nawet miesiące, aby znaleźć ten właściwy. Co robić jednak w sytuacji, w której wymarzony pojazd znajduje się za granicą? Ze względu na ilość obowiązków trudno poświęcić kilka dni na taką wyprawę. Z jakich usług można skorzystać?

Rynek samochodów sprowadzanych

Samochody z rynków zagranicznych cenione są z wielu względów. Przede wszystkim chodzi o niskie zużycie eksploatacyjne, ze szczególnym uwzględnieniem układu zawieszenia. Jest to o tyle ważne, że wymiana nie tylko amortyzatorów, ale również wahaczy, stabilizatorów oraz drążków kierowniczych w samochodach klas wyższych, może wynosić od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Poddaje to oczywiście w wątpliwość cały ekonomiczny wymiar zakupu samochodu używanego. Najpopularniejszymi krajami, z których sprowadza się samochody, są naturalnie Niemcy oraz Francja. Oferowane pojazdy kuszą często niskimi przebiegami oraz bogatym wyposażeniem. Pojawia się jednak zasadnicze pytanie. W jaki sposób sprowadzić samochód zza granicy bez konieczności brania urlopu oraz ponoszenie ogromnych kosztów.

Wystarczy skorzystać z oferty profesjonalnych firm, które świadczą usługi transportowe związane ze ściąganiem samochodów. Z pewnością należy do nich firma, której właścicielem jest Piotr Pączek. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu przewoźnik może pochwalić się setkami zrealizowanych zleceń oraz równie dużą liczbą zadowolonych klientów. Firma świadczy usługi na terenie zarówno całej Europy, jak i Polski. Klienci mogą liczyć na rzetelność i przede wszystkim terminowość wykonania przewozu. Dzięki czemu możliwy jest tak dobrze zorganizowany transport?

Profesjonalne zaplecze techniczne

Cała ta doskonale funkcjonująca logistyka nie byłaby możliwa bez odpowiedniej floty pojazdów. Profesjonalne firmy, świadczące usługi przywozu pojazdów zza granicy dysponują odpowiednim sprzętem. Umożliwia to łatwe sprowadzenie samochodów osobowych, samochodów typu SUV, samochodów typu VAN oraz motocykli. Najlepsze firmy transportowe podejmują się również sprowadzenia busów.

Gwarantują również, że zostaną one dostarczone w nienagannym stanie, który nie odbiega od tego, opisywanego w ofercie. Ogromne doświadczenie kierowców, którzy kursują zagranicznymi trasami cyklinie, umożliwia również bardzo szybkie załatwienie sprawy. Warto skorzystać z oferty profesjonalnych przewoźników, ponieważ to bardzo łatwy sposób, aby oszczędzić nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim niezwykle cenny czas.

Opracowanie:
Pszczyna, Bratnia 40
tel. 784 831 198
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz