Materiał Partnera

Sala weselna – jak wybrać najlepsze miejsce na idealną uroczystość?

Sala weselna – jak wybrać najlepsze miejsce na idealną uroczystość?

Zawarcie związku małżeńskiego to jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Dlatego tak bardzo zależy nam, aby ten moment miał odpowiednią oprawę zarówno przy ołtarzu, jak i na uroczystości weselnej. Wybór miejsca zaślubin jest bardzo ważny, niemniej jednak w wielu przypadkach poszukiwania wymarzonej sali, gdzie wraz z najbliższymi będziemy świętować, stanowią dla państwa młodych największe wyzwanie.  

Warto pytać o wszystko

Zazwyczaj to właśnie wybór i rezerwacja odpowiedniej sali stanowi jeden z pierwszych punktów harmonogramu dotyczącego uroczystości. Poszukiwania odpowiedniego miejsca należy rozpocząć co najmniej na kilka miesięcy przed planowanym ślubem. Bardzo często sala weselna rezerwowana jest nawet na rok przed imprezą. Poza określeniem terminu warto znać przynajmniej przybliżoną liczbę gości. Zakres poszukiwań będzie uzależniony od tego, czy wesele ma być na 50 czy może 150 osób. Optymalne rozwiązanie oferują różnego rodzaju hotele lub domy weselne, które urządzają przyjęcia zarówno mniejsze, jak i ogromne – na kilkaset osób. Mają one możliwość wydzielenia odpowiedniej ilości miejsca. Oczywiście bardzo ważny jest także styl, w jakim chcemy urządzić uroczystość, co także może nam pomóc zawęzić liczbę oglądanych lokali. Warto również pamiętać, że sala weselna to nie tylko parkiet, miejsca przy stołach i podest dla orkiestry, to także zaplecze, pomieszczenia gospodarcze i toalety, do których musi być dostęp i które warto wcześniej obejrzeć. W przypadku potrzeby zorganizowania noclegów bardzo dobrym rozwiązaniem jest organizacja uroczystości w odpowiednio przystosowanym hotelu lub obiekcie weselnym oferującym pokoje i apartamenty dla gości. Wszystkie powyższe ustalenia, a także te związane z dekoracjami sali, menu i obsługą powinny znaleźć się  w umowie, którą powinniśmy spisać w celu uniknięcia przykrych niespodzianek w tym ważnym dniu.

Organizacja uroczystości weselnych w rękach profesjonalistów

Wybór odpowiedniej sali bardzo często spędza sen z powiek przyszłym państwu młodym. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z doświadczenia, wiedzy i umiejętności hoteli, dworków lub restauracji świadczących tego typu usługi. Planując piękne wesele nad morzem warto odwiedzić Dworek Jamneński  w Łazach. Jest to nowo wybudowany obiekt, w którym zorganizować można wymarzone wesele lub inną uroczystość rodzinną, a także profesjonalną konferencję, szkolenie lub imprezę firmową. Do dyspozycji gości jest sala weselna, w której pomieści się 110 uczestników uroczystości, komfortowe i stylowe pokoje oraz apartamenty, bar, kawiarnia, bogaty ogród, plac zabaw dla dzieci oraz parking. Dostępna jest tam również sala wyposażona w profesjonalny i nowoczesny sprzęt multimedialny. Dworek Jamneński to profesjonalna obsługa, doskonałe menu autorstwa szefa kuchni, a także wspaniała atmosfera i niezapomniane widoki.

Wybór sali weselnej nie należy do najprostszych zadań. Warto jednak poświęcić poszukiwaniom trochę więcej czasu ponieważ dobrze wybrane miejsce to gwarancja wspaniałej atmosfery i świetnej zabawy dla pary młodej i wszystkich gości.

Opracowanie:
Łazy, Mieleńska 1
tel. 662 597 795
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz