Materiał Partnera

Przez nieszczelne okna wciska się wilgoć i chłód lub zatrzasnąłeś klucze w mieszkaniu - szukaj pomocy profesjonalnej firmy

Przez nieszczelne okna wciska się wilgoć i chłód lub zatrzasnąłeś klucze w mieszkaniu - szukaj pomocy profesjonalnej firmy

W naszych domach i mieszkaniach czeka nas wiele dobrych, ale i przykrych niespodzianek. Te drugie bywają bardzo dokuczliwe. Potrafią zepsuć humor mieszkańcom. Do takich nieprzyjemnych zdarzeń należą na przykład nieszczelne okna i drzwi. To zwykle wynik ich wieku i końca gwarancji lub kiepskich materiałów z których zostały wykonane. W takich sytuacjach, zwłaszcza gdy dzieje się to w sezonie jesienno – zimowym, trzeba szybko skorzystać z niesamowitej pomocy – pogotowia okienno – drzwiowego.

Kiedy należy koniecznie wezwać firmę naprawiająca okna i drzwi?

Pewnego dnia wracamy z pracy, a w mieszkaniu panuje nieznośne zimno. Sprawdzamy temperaturę grzejników i okazuję się, że są gorące, a termometr wskazuje jedynie 15 stopni. Zaczynamy szukać winnych. Może ktoś otwierał okna zbyt długo,  zapomniał zamknąć? Śledztwo trwa i atmosfera robi się mało przyjemna. Niestety temperatura w mieszkaniu nie wzrasta, mimo ustawienia temperatury na maks. W końcu ktoś otulony grubym kocem zauważa śnieg na parapecie wewnątrz mieszkania!  Cała rodzina dopada do okna i okazuje się, że wieje od niego chłód, jakby było otwarte! To bardzo stare okna, które nie były wymieniane w czasie zakupu. Drewniane, piękne, wyglądały niezwykle solidnie i takie były przez pierwszy rok. Dokładniejsze oględziny ramy pokazały dziury, z których wypadła idealnie dopasowana szpachla. To ona powstrzymywała do tej pory złe wpływy z zewnątrz. W końcu jednak czas jej skuteczności minął. Co robić? Należy natychmiast wezwać pogotowie okienno – drzwiowe takie jak Pogotowie Okienno-Drzwiowe Tomasz Maderski, które znajdzie szybkie i profesjonalne wyjście z sytuacji.

Co oferuje pogotowie okienno – drzwiowe?

Profesjonalne firmy stanowiące pogotowie okienno – drzwiowe najczęściej oferują wymianę i naprawę okien. Do głównych zadań pogotowia należą zwykle:

  • serwis okien,
  • serwis rolet,
  • wymiana szyb,
  • regulacja okien.

Jeśli pojawi się problem z oknami, na pewno uzyskamy profesjonalna pomoc. Stare, nieszczelne okna zostaną profesjonalnie wymontowane i wprawione będą nowe, o najlepszych parametrach technicznych. Nie ma znaczenia, jakie okna muszą zostać wymienione. Firma zajmuje się zarówno oknami aluminiowymi, z PCV jak i drewnianymi. Podobnie funkcjonuje to w odniesieniu do uszkodzonych drzwi. Usługi ślusarskie, które również wchodzą w zakres działań pogotowia, polegają na wymianie zamków, gdy na przykład zatrzaśniemy klucze w mieszkaniu lub zamek ulegnie uszkodzeniu. Awaryjne otwieranie zamków, to domena zatrudnionych w firmie ślusarzy. To najlepsi specjaliści w swoim fachu. Takie naprawy przebiegają błyskawicznie i szybko możemy bezpiecznie wrócić do swojego domu, czy mieszkania. Na działaniu pogotowia okienno – drzwiowego możesz polegać bez wahania!

Opracowanie:
Lębork, Jagiellońska 11 lok. 1
tel. 667 881 130
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz