Materiał Partnera

Przedsiębiorstwo wielobranżowe

Przedsiębiorstwo wielobranżowe

Decydując się na korzystanie z rozmaitych usług firm, klienci coraz częściej wybierają przedsiębiorstwa wielobranżowe. Wachlarz oferowanych przez nie usług zazwyczaj skupia się wokół jednej lub kilku powiązanych branż, dzięki czemu możemy korzystać z fachowej wiedzy specjalistów oraz wysokiej jakości materiałów. Rozpoczynając budowę domu, możemy zakupić materiały budowlane w jednym miejscu, załatwić ich transport a następnie zadbać o wykończenie i ogrzewanie domu. Rozwiązanie idealne!

Agro-Bud to przedsiębiorstwo wielobranżowe, które powstało z chęci zaspokojenia różnorodnych potrzeb naszych klientów. Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stopniowo poszerzać wachlarz oferowanych usług. Jednocześnie gwarantujemy fachową wiedzę, indywidualne podejście do klienta oraz materiały od sprawdzonych producentów. Rzetelnie i terminowo realizujemy wszystkie zamówienia oraz na bieżąco doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania!

Budowa domu

Budowa domu to bardzo skomplikowany, czasochłonny i często stresujący proces. Wymaga zaangażowania wielu specjalistów, przygotowania idealnego projektu i realizowania go krok po kroku. Jednak jednym z podstawowych elementów każdej budowy są wysokiej jakości, trwałe i niezawodne materiały budowlane. Dlatego u nas znajdą Państwo podstawowe surowce potrzebne do postawienia domu oraz jego wykończenia. Zainteresowaniem wśród klientów cieszą się: stal, ceramika, cement, styropian, wełna mineralna, papa, blachodachówka, cegła, beton kominkowy czy tarcica drewniana. Korzystając z usług naszej firmy mogą mieć Państwo pewność, że również po postawieniu domu znajdą Państwo u nas niezbędne materiały i surowce. Na przykład dużą częścią naszych usług jest sprzedaż wysokiej jakości opału: węgla, miału węglowego oraz ekogroszku. Uwzględniając to, jaki piec posiadają Państwo w domu pomożemy dobrać odpowiedni opał i jego ilość tak, aby mogli się Państwo cieszyć ciepłem w ciągu chłodnych jesiennych i zimowych dni.

Dodatkowe usługi

Nasza oferta dotyczy również dbania o to, co wokół domu, czyli pomagamy w pielęgnowaniu ogrodów, sadów i pól. U nas mogą się Państwo zaopatrzyć w różnego rodzaju nawozy takie jak nawozy sztuczne, nawóz organiczny, nawozy fosforowe, nawozy potasowe, nawozy mineralne czy nawozy azotowe. W zależności od posiadanych drzew, krzewów i kwiatów, gleby bogatej w określone składniki odżywcze wspólnie wybierzemy najlepszy rodzaj nawozu tak, aby cieszyć się pięknie kwitnącymi i owocującymi roślinami! Stosowanie bogatych w minerały nawozów pozwala na uprawianie ekologicznych owoców i warzyw. Kto nie chciałby się cieszyć soczystymi truskawkami z własnych grządek? Nasza oferta to również wybór pasz dla trzody chlewnej. Bogata w witaminy i minerały pozwala dbać o zdrowie zwierząt. Zainteresowaniem cieszą się również usługi transportu krajowego, transportu międzynarodowego na terenie Unii Europejskiej. Naszym klientom oferujemy też rozładunek lub przeładunek towaru przy pomocy hydraulicznego dźwigu samochodowego (HDS). Jest to ciekawe rozwiązanie, jeśli nie potrzebujemy takiego sprzętu, na co dzień, ale nie dysponujemy odpowiednimi urządzeniami do wyładowania zakupionego towaru!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz