Materiał Partnera

Profesjonalnie wysprzątana firma – Twoja wizytówka

Profesjonalnie wysprzątana firma – Twoja wizytówka

Czystość w naszej firmie ma ogromne znaczenie – nie tylko zapewnia komfort nam i naszym pracownikom. Jest też naszą wizytówką, po której oceniać nas będą nasi potencjalni klienci czy kontrahenci. Skoro nasza firma chce mieć opinię przedsiębiorstwa fachowo realizującego swoje usługi, nie może sobie pozwolić na amatorskie sprzątanie. Do utrzymania w biurze czystości nie wystarczy mop, wiadro i pojedyncza sprzątaczka – tutaj potrzeba znacznie więcej.

Jak rozpoznać prawdziwych fachowców?

Przypadkowe i podejrzane tanie firmy świadczące usługi prawdopodobnie nie są przygotowane pod kątem technologicznym i merytorycznym. Mogą nieodwracalnie zniszczyć czyszczone powierzchnie – takie sytuacje zdarzają się często przy pracach po-budowlanych. Nowoczesne firmy sprzątające dbają o czystość na wiele różnych sposobów. Jednak tym, co wyróżnia najlepszych fachowców, jest stosowanie zaawansowanych, specjalistycznych metod utrzymania czystości. Co to znaczy? Taka firma nie wyśle do nas pojedynczego pracownika, wyposażonego w zmiotkę, ścierkę i mop. Tutaj w grę wchodzą nowoczesne, specjalistyczne maszyny sprzątające. Mowy nie ma też o zwykłych, drogeryjnych środkach czyszczących – firmy sprzątające, którym warto zaufać, używają wyłącznie profesjonalnych środków, które pozwalają na skuteczne sprzątanie i są zdrowe dla środowiska. Takie środki nie powodują też reakcji alergicznych, dzięki czemu można nimi sprzątać nie tylko w zwykłych biurach, ale też na przykład w placówkach medycznych. Firmą, która potrafi zapewnić nam nieskazitelną czystość, szanując przy tym ekologię, jest Sogama-Eco Sp. z o.o. Dużym atutem Sogama-Eco jest doskonale przygotowana kadra technologów oraz fakt, że firma posiada polisę ubezpieczeniową.

Żeby wszystko lśniło

Codzienne utrzymanie czystości jest bardzo ważne, ale od czasu do czasu, by nasza firma prezentowała się naprawdę elegancko, niezbędne są także dodatkowe usługi. W przypadku wysokich budynków z dużymi przeszkleniami bardzo przydatny może się okazać serwis alpinistyczny – dzięki niemu można sprawić, by okna nawet na najwyższych piętrach lśniły czystością. Inną usługą, która nie wchodzi w skład podstawowych prac sprzątających, jest sprzątanie po remontach. Trzeba prawdziwych fachowców, by w świeżo wyremontowanym budynku nie zostały żadne ślady po wykonanych niedawno pracach budowlanych. Od czasu do czasu szczególnej pielęgnacji wymagają też elementy wykonane z marmuru lub granitu – naprawdę dobra firma sprzątająca zajmuje się ich szlifowaniem i renowacją. Ponadto zabezpieczy kamienne posadzki przez zniszczeniem, nakładając na nie specjalne powłoki, a o klasyczne parkiety zadba czyszcząc je bez użycia szkodliwej dla drewna wody. Takie zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne sprawiają, że siedziba naszej firmy zaprezentuje się doskonale.

Nie tylko wewnątrz

Ważnym elementem wizerunku naszej firmy jest też jej otoczenie – bardzo ważne, by okalająca firmę zieleń była zawsze zadbana i wypielęgnowana. Dlatego dobrze jest zdecydować się na usługi firmy sprzątającej, która działa kompleksowo – dba nie tylko o czystość wnętrza naszego budynku, ale też o wygląd na zewnątrz.

Opracowanie:
Poznań, Poznańska 33 lok. 18
tel. 32 230 49 08
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz