Materiał Partnera

Profesjonalne usługi sprzedażowe, logistyczne i transportowe oferowane przez firmę BABRA-POL

Profesjonalne usługi sprzedażowe, logistyczne i transportowe oferowane przez firmę BABRA-POL

Babra-pol Szymon Rzepecki to firma z Nadmy w województwie mazowieckim. Od 2014 roku świadczy usługi handlowe i transportowe oraz usługi zrębkowania drewna. Dostarcza biomasę zarówno dla przedsiębiorstw, jak też dla klientów indywidualnych. Zajmuje się sprzedażą ekogroszku oraz piasku i żwiru, a także spedycją i transportem na terenie kraju i poza jego granicami. Jest wpisana do Krajowego Spisu Uwierzytelnionej Biomasy.

Usługi

W swojej ofercie firma Babra-pol posiada usługi rębakiem, polegające na zrębkowaniu drewna, rozdrabnianiu gałęzi, wycince drzew i samosiejki. Prowadzi też usługi przeładunkowe (z wagonów na samochody ciężarowe) w zakresie załadunku i rozładunku wagonów kolejowych z materiałów sypkich, takich jak piasek czy węgiel.

Sprzedaż biomasy i kruszywa

Biomasa to odnawialne źródła energii wykorzystywane przede wszystkim do produkcji paliw. Biomasa jest bardziej korzystna dla środowiska naturalnego, gdyż jej spalanie uwalnia mniej środków szkodliwych. Jej stosowanie jest wygodne i bezpieczne, a do tego niezwykle oszczędne. Możemy do niej zaliczyć trociny, będące materiałem ubocznym skrawania drewna w tartakach, zrębki drzewne, kora, pellet, siano, słoma i brykiet drzewny. Babra-pol zajmuje się sprzedażą biomasy. W swojej ofercie posiada paczkowany ekogroszek, pellet (produkt grzewczy w postaci granulatu, którego popiół można wykorzystać jako nawóz) z trocin drzew iglastych (zazwyczaj jest to pellet sosnowy) oraz pellet z pestek słonecznika, który sprzedawany jest w workach. Szeroka oferta firmy obejmuje też kruszywa, a dokładnie sprzedaż piasku oraz żwiru.

Transport kolejowy

Na terenie Polski firma ściśle współpracuje z PKP CARGO. Ponadto posiada dwa kolejowe terminale przeładunkowe w Radzyminie i Staszowie (przy linii PKP LHS), gdzie możliwy jest rozładunek jednocześnie pięćdziesięciu wagonów. Dysponuje profesjonalnym sprzętem niezbędnym do rozładunku, takim jak koparki, ładowarki, wózek widłowy. Zajmuje się logistyką oraz transportem kolejowym z załadunkiem i rozładunkiem, ale nie tylko na terenie kraju. Dzięki współpracy z białoruskimi oddziałami tamtejszej kolei, firma realizuje międzynarodowy transport kolejowy w zakresie dostarczania zrębki drzewnej z terenów Białorusi.

Firma Babra-pol do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z najwyższą starannością. Jej pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczonych usług i powierzone zadania wykonują rzetelnie i terminowo.

Opracowanie:
Nadma 88
tel. 575 859 215
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz